Maska Dimitriosa

Wydawnictwo: RTW
audio book, kryminał, zabójstwo

Sprawa wydawała się prosta. znaleziono zwłoki, najprawdopodobniej ofiary przestępczych porachunków. Charles Latimer zainteresował się zbrodnią ze względów zawodowych, bo Dimitrios Makropoulos był zwykłą szumowiną, jakby żywcem przeniesioną z kart książek szpiegowskich i kryminalnych. Książek, których autorem był Latimer! Latimer czuł jednak, że śmierć Dimitriosa skrywała najciemniejsze sekrety. Latimer postanowił je odkryć. Odkrył je w najmroczniejszych zakamarkach przestępczego podziemia.

Kuba | 2016-01-16

Książka jest w miarę prosta, przejrzysta, historia może wciągnąć, tylko ma jeden bardzo duży problem- nie jest w ogóle wymagająca. Czytelnik już po pierwszych stronach może domyślić się jak potoczyło się życie tytułowego Dimitriosa. Pozycja jest całkiem w porządku, jednak nie podchodźcie do niej, jak do wielkiego dzieła, wtedy powinna smakować lepiej

smolkosia | 2016-08-17

Do przeczytania, ale nic specjalnego. zbyt długi początek, brak zaskoczenia, brak gwałtownych zwrotów akcji. przegadana przez pułkownika i latimera. czasami można nawet się znudzić :-(

Cicha | 2016-04-19
Przeczytana: 19 kwietnia 2016

Kolejna książka po którą sięgnęłam z listy najlepszych światowych kryminałów... i kolejna którą się zawiodłam. Wciąż czekałam na pasjonujące rozwinięcie akcji a doczekałam się jedynie przegadania i nudnych bohaterów. Jestem zawiedziona.

| 2011-06-08

Pierwszy kryminał jaki trafił w moje łapki parę lat temu ;) Pamiętam, że był całkiem ciekawy

Pati | 2016-07-11
Na półkach: Audiobook, 2016, Przeczytane