Zanim wybije północ

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie
Before Midnight
morderstwo, Nero Wolfe,
Lucy

Spektakularna kampania promocyjna perfum Pour Amour zaczyna pachnieć skandalem, gdy dochodzi do tajemniczego morderstwa. Tuż przed finałem promocyjnego konkursu, w którym stawką jest wygrana w wysokości miliona dolarów, ginie Luis Dahlmann - jedyna osoba, znająca rozwiązania zadań konkursowych. Czyżby któryś z uczestników, odurzony zapachem sukcesu, postanowił pomóc szczęściu? Do akcji wkracza detektyw Nero Wolfe.

Weronika | 2013-04-26

Mnie osobiście książka się spodobała. Bardzo polubiłam głównego bohatera. Niestety gdy sięgnęłam po inną książkę Rexa Stouta nie zaciekawiła mnie tak bardzo jak ta.

Elżbieta | 2015-11-01
Przeczytana: 01 listopada 2015

Klasyka kryminału. Klasyczny detektyw Nero Wolfe,gburowaty grubas,który nie ruszając się z domu rozwiązuje sprawę skandalu promocji perfum i tajemniczego morderstwa.Typowe dla tego rodzaju kryminału zamieszanie, które już, już przedstawia nam mordercę, a jednak jeszcze nie ten.Ale sprawa zostaje przez geniusza detektywa oczywiście rozwiązana jak to w klasycznym kryminale.Ale czyta się szybko i przyjemnie.

Megan | 2013-04-08
Na półkach: Chcę przeczytać, Posiadam

Również zakupiona dzisiaj po w miarę dobrej cenie :) Nie jest gruba, wiec chyba szybko ją przeczytam.

Ecorce | 2016-07-08
duszek00 | 2016-07-03