Życie erotyczne gwiazd Hollywood

Wydawnictwo: Mireki
83-89533-38-3
Witold Lisek

Urzekająca plotkarska podróź, zestawiająca romantyczne mity i skrzętnie skrywane oblicza wielkich gwiazd ekranu"

źródło opisu: http://www.gandalf.com.pl/b/zycie-erotyczne-gwiazd-hollywood-mk/

Mimi xrayofbooks | 2013-03-04
Przeczytana: 04 marca 2013

(...) Co możemy znaleźć w książce? Same smaczności, począwszy od zamiłowania Charliego Chaplina do podlotków, najlepiej poniżej osiemnastego roku życia, przez homoseksualne podboje Rocka Hudsona po orgie urządzane przez Douglasa Fairbanksa Seniora, których dumnym kontynuatorem stał się Junior, jego syn.
Pomimo często mocnego przekazu, książka pozostaje wciąż literaturą faktu, napisaną rzetelnie i dalece odbiegającą od bulwarowych plotek, tak charakterystycznych dla amerykańskich gwiazd. (...)

Więcej na:

Kamila | 2013-11-07

dość słaba, nic szokującego

książek: 2023
Agata | 2011-06-29

Literatura faktu- tak! Jednakże nic co zmierziłoby mi krew w żyłach w tej książce nie znalazłam :-( Czyżby to wina czasów współczesnych, panującego wszechobecnie przyzwolenia bądź akceptacji na pewnego rodzaju zachowania społeczeństwa? Nie wiem. Jednakże wiem jedno-nie powala........informuje-tak, ale nic poza tym.

Luk | 2016-05-17
Ava | 2014-06-06