Awanturnica

83-7245-600-3
romans historyczny
Wanda

Inne wydania

Książę Northbridge to mężczyzna zasadniczy i surowy. Piękna Isabel jest całkowitym zaprzeczeniem jego wyobrażeń o tym, jak powinna zachowywać się prawdziwa dama. Wszystko w niej razi księcia: śmiałe poglądy, samodzielność, upór, a zwłaszcza nieposkromiona żądza przygód. I oto oboje stają twarzą w twarz z największą przygodą ich życia. Miłością.

źródło opisu: z okładki

źródło okładki: Wydawnictwo

książek: 2010
bookish | 2015-07-07
Przeczytana: 07 lipca 2015

Całkiem przyjemna w odbiorze. Trochę romansu. Trochę kryminału. Trochę akcji i wiele sekretów, a w tym wszystkim jeszcze dawka humou.

zimazima | 2014-04-23
Przeczytana: 16 kwietnia 2014

Ta książka to bardzo przyjemna... powieść przygodowa z wątkiem miłosnym :) Do typowego romansu historycznego z "momentami" to mu daleko ;) W całej powieści były aż dwa namiętne pocałunki a para nie poszła ze sobą na całość.

Historia bardzo ciekawa i wciągająca. Męscy bohaterowie sympatyczni, ale w żadnym wypadku nie chciałabym takiego partnera jak opisany w tej książce.

Dziewczyna jest za to z "jajem", odważna, fajna, waleczna :)

Jeśli ktoś lubi przygodowe książki z wątkiem miłosnym na pewno mu się ta spodoba. Jednak jeśli liczy na romantyczne uniesienia w stylu Harlequina to tutaj się zawiedzie.

Nanik | 2014-10-26
Przeczytana: 26 października 2014

Lekki romans przygodowy. Isabel mi się podobała - lubię silne, zdecydowane bohaterki. Postać księcia natomiast wydawała mi się niespójna - raz nudny i sztampowo przyzwoity, to znów pozwalający się wciągnąć w intrygę. Może i miało to obrazować jego stopniową przemianę, lecz mnie nie do końca przekonało. Paru drobiazgów jeszcze bym się przyczepiła. Niemniej jednak książka pozwoliła mi na przyjemną chwilę oderwania się od codzienności :)

Moncoo | 2011-04-28
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 16 lipca 2013

Uwielbiam po prostu. Lekka, przyjemna i z humorem.

katarzyna12 | 2012-12-07
Na półkach: Przeczytane, Biblioteka

Dobra na zimowe wieczory sporo akcji jak na romansik. Bohaterka niezależna i samodzielna lubiąca przygodę i naprawdę dobra aktorka w role które się wcielała, lekko się czyta.

Sel | 2012-12-06
Przeczytana: 25 czerwca 2013

Ciekawa książka :)
Fajnie się czyta :)

Klaudia95 | 2015-04-03
Na półkach: Ksiazki, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 04 listopada 2014

Isabel jest panną skorą do przygód. Kiedy więc spotyka przystojnego, ale i wyniosłego księcia - stara się ignorować swoje uczucie jakie żywi do księcia.
Brett jest stabilnym i ułożonym mężczyzną - czyli nie jest w typie Isabel. Jednakże Bretta fascynuje piękna i tajemnicza Isabel...
Komizm, miejscami dramatyzm i napięcie. Czy bohaterowie zdążą na czas wypełnić misję? Czy Brett ma rację co do swoich podejrzeń wobec Isabel?
Przekonacie się sięgając po książkę! Miłej lektury!

rose19903 | 2011-08-06

Książka napisana w lekkim stylu, pełna humoru. Polecam.

Karolina | 2014-10-13

Mistrzyni stylu:)

dominika | 2011-04-29

Kocham książki tej autorki:)