Prawie poślubiona

Almost a bride
978-83-241-3571-4
romans historyczny
mad28

Książę St. Jules ma prawo do ponurej satysfakcji. Dokonał zemsty. Sprawiedliwości stało się zadość. Wyrusza do posiadłości znienawidzonego wroga, by powiadomić jego siostrę, że od tej chwili on, książę St. Jules, jest właścicielem majątku. A także by złożyć jej zaskakującą w tych okolicznościach propozycję. To część przebiegłego planu księcia, który nie przewidział jednak, że niepokorna Arabella zechce zrealizować swoje własne plany...

Klaudia | 2014-04-28
Przeczytana: 28 kwietnia 2014

Poruszająca! Po przeczytaniu znów wierzę w miłość!

Kachusek | 2014-06-09
Przeczytana: 08 czerwca 2014

Chyba wyrosłam już z tego typu powieści.. całość banalna i bardzo przewidywalna. Skupiona na wyglądzie bohaterów i ich wewnętrznych przemyśleniach rozwleczonych do granic nudy. Był to taki trochę dłuższy Harlequin.. Może gdybym przeczytała tę książkę jako nastolatka zachwyciłabym się perypetiami zadufanego w sobie księcia, londyńskich hrabianek i miłości z przeszkodami, które i tak wiadomo, że zostaną pokonane. Nawet happy end jakoś mnie tu nie pocieszył ;)

wiola | 2014-11-18

Książka osadzona w czasach gdzie runęła Bastylia. Zawiązanie, moment kulminacyjny i rozwiązanie akcji w dobrym guście. Wytrwałość w opisach ówczesnego stanu rewolty jak najbardziej oddający epokę. Rodzący się romans pomimo małżeństwa z rozsądku w bardzo dobrym smaku bez specjalnego przesadzania.

Kasia | 2013-02-22
Przeczytana: 2012 rok

Przepiękna opowieść o uczuciu,które przezwycięży nienawiść.

Świetnie napisana, naprawdę dobra książka(oczywiście w gatunku "romans historyczny")oceniłam ją na 9 właśnie w tym gatunku. Dla wielbicieli gatunku,innych może znudzić:)

bananek003 | 2018-04-05
Przeczytana: 01 kwietnia 2018