Prawie poślubiona

2010-01-01
978-83-241-3571-4
Agnieszka Dębska
romans historyczny

Dosyć klasyczny romans historyczny. Angielska nadęta arystokracja z typowymi zachowaniami , karty, kochanki i ślub za karę. A potem okazuje się, że zemsta przeradza się w dobry seks i miłość. Nic nowego ale dobrze się czyta. Dla miłośników gatunku polecam.

Niezwykłe pióro pisarki z lekkością napisany romans historyczny,wzruszyłam się w czasie czytania tej wspaniałej,intrygującej książki.
Uwielbiam takie poczytać,ta ma wachlarz różnorodnych emocji,wrażeń ciekawych,oczarowana jestem lekturą.
Fajny romans warty przeczytania,sięgnę oczywiście po pozostałe romanse historyczne autorki.

Akurat historia nie jest taka banalna, bo w romansach tego typu mało kiedy dzieją się jakieś tragedie. Nie jest aż taka infantylna, co na pewno jest dla mnie ogromnym plusem.

Cudowna książka. Polecam

Cudowna książka. Polecam

Świetna, wzruszająca...

Świetna, wzruszająca...

Książka osadzona w czasach gdzie runęła Bastylia. Zawiązanie, moment kulminacyjny i rozwiązanie akcji w dobrym guście. Wytrwałość w opisach ówczesnego stanu rewolty jak najbardziej oddający epokę. Rodzący się romans pomimo małżeństwa z rozsądku w bardzo dobrym smaku bez specjalnego przesadzania.

Chyba wyrosłam już z tego typu powieści.. całość banalna i bardzo przewidywalna. Skupiona na wyglądzie bohaterów i ich wewnętrznych przemyśleniach rozwleczonych do granic nudy. Był to taki trochę dłuższy Harlequin.. Może gdybym przeczytała tę książkę jako nastolatka zachwyciłabym się perypetiami zadufanego w sobie księcia, londyńskich hrabianek i miłości z przeszkodami, które i tak wiadomo, że zostaną pokonane. Nawet happy end jakoś mnie tu nie pocieszył ;)

Poruszająca! Po przeczytaniu znów wierzę w miłość!

Poruszająca! Po przeczytaniu znów wierzę w miłość!

Świetnie napisana, naprawdę dobra książka(oczywiście w gatunku "romans historyczny")oceniłam ją na 9 właśnie w tym gatunku. Dla wielbicieli gatunku,innych może znudzić:)

Przepiękna opowieść o uczuciu,które przezwycięży nienawiść.

Przepiękna opowieść o uczuciu,które przezwycięży nienawiść.

• Romans historyczny
  • Romans
  • Romanse historyczne
  • Romans historyczny
  • Jane Feather

Dodaj cytat z książki Prawie poślubiona