Szalona panna Mathley

Okładka książki Szalona panna Mathley Michelle Martin
Okładka książki Szalona panna Mathley
Michelle Martin Wydawnictwo: Amber Seria: Love&Story literatura obyczajowa, romans
Love&Story
The mad miss Mathley
Amber
2002-01-01
2002-01-01
Maria Głowacka
romans miłość

Świetna książka, pełna humoru, warto przeczytać.

Świetna książka, pełna humoru, warto przeczytać.

Przezabawna książka, momentami nudna i monotonna, ale trzeba przyznać ,że Melinda jest naprawdę szalona i to jest wynikiem jej chęci niesienia każdemu pomocy.
Faktycznie jak zauważyli inni czytelnicy, nagle następuje zakończenie, do przewidzenia, ale zaskakuje.

Bardzo sympatyczny romans historyczny, bez erotyki. Bohaterka zna swoje wady i zalety, choć czasem wydaje się być trochę dziecinna, ale powoli dzięki swoim szalonym pomysłom przekonuje do siebie dawnego hulakę i uwodziciela.

Bardzo przyjemny i zabawny romans bez erotyzmu. Trochę tylko zbyt krótki. Jakby autorka nagle musiała się spieszyć z zakończeniem.

Bardzo przyjemny romans i to bez erotyzmu. Miło spędzony czas.

Bardzo przyjemny romans i to bez erotyzmu. Miło spędzony czas.

Dawno się tak nie uśmiałam!

Dawno się tak nie uśmiałam!

Pomysł na książkę był naprawdę fajny, ale czuję niedosyt.
Przez całą książkę byli przyjaciółmi, aż nagle na ostatnich stronach wyznali sobie miłość i było po wszystkim.
Książka ogólnie bardzo mi się podobała, ale brakowało mi w niej namiętności, pasji i erotyzmu. Nie każda książka oczywiście musi zawierać sceny erotyczne na każdej stronie, ale namiętność jest ważna, a tu jej zabrakło.
Na lekkie wieczory, polecam, gdy ktoś chce się trochę odmużdżyć, przeczytać coś lekkiego i innego.

Pomysł na książkę był naprawdę fajny, ale czuję niedosyt.

To zdecydowanie będzie moja książka na zły dzień, była to jedna z najbardziej pozytywnych książek jakie w życiu czytałam.

Od początku wiadomo jak się skończy, ale warto przeżyć tą przygodę z Melindą. Dobrze się bawiłam przy tej książce. Taka akurat na letnie (w moim przypadku bardziej wiosenne) popołudnie. Chociaż jak ktoś szuka romansu, to jest tu raczej więcej przygód i zabawnych sytuacji niż miłości głównych bohaterów.

Gniot. Przewidywalny do bólu. Nudna książka, której serdecznie nie polecam!

Gniot. Przewidywalny do bólu. Nudna książka, której serdecznie nie polecam!

• Romans historyczny
  • Romans Historyczny