Królowa Serc

The queen of hearts
83-7245-466-3
romans historyczny
Wanda

Wyniosły lord Cartwright nie cierpi Samanthy Adamson. Jest oburzony jej gorszącym zachowaniem - łamaniem wszelkich konwenansów, lekceważeniem zasad obowiązujących w świecie ludzi dobrze urodzonych. Ale niespodziewanie dla siebie samego chłodny, powściągliwy dżentelmen odkrywa, że piękna dziewczyna budzi w jego sercu również zupełnie inne uczucia. I że potrafi z nimi walczyć...

źródło opisu: z okładki

źródło okładki: Wydawnictwo

Klaudia95 | 2014-10-12
Przeczytana: 29 listopada 2013

Książka mi się podobała pod każdym względem.
Simon jest zapracowanym mężczyzną i na jego głowie jest dbanie o reputację rodziny. Kiedy więc jego spokój zakłóca piękna, aczkolwiek nietrzymająca się konweansów kobieta, ogarnia go złość.
Samantha przez całe życie podróżowała. I nareszcie postanowiła osiąść w jednym miejscu. I właśnie w tym celu przyjechała do Anglii.
Bohaterowie od pierwszych stron się nienawidzą: ich utarczki słowne, słyszą lokatorzy. W dodatku jakby było mało narzeczona Simona zaczyna się robić zazdrosna o Samanthę...
Jeśli lubisz wielką dawkę śmiechu albo mieliście stresujący dzień, to polecam Wam tę książkę.

rin4ev | 2016-01-22

Jestem pod wrażeniem głównej bohaterki. Autorka w swoich książkach skupia się na wykreowaniu silnej, niezależnej kobiety, która nawet pod wpływem mężczyzny nie zmienia się o 180 stopni w chichoczącą debiutantkę. Lord Cartwright jest tylko dodatkiem na którym zbyt mocno się nie skupiamy bo charakter panny Adamson przyćmiewa wszystko. Niestety na końcówkę i wątek romantyczny autorce chyba nie starczyło czasu i skróciła go do minimum. W sumie nawet mniej niż minimum. Magia. Nagle wątpliwości i wybuch miłości.
Podsumowując. Łatwość z jaką przeczytałam skłania mnie do powiedzenia z czystym sercem POLECAM.

Madelaine | 2017-05-29
Przeczytana: 30 maja 2017