Złodziejka serc

Seria: Romans Historyczny
Wydawnictwo: Amber
To Love a Thief
złodziejka,

Piękna Lily ma prawdziwy talent do opróżniania cudzych kieszeni i jest dumna, że nigdy nie została schwytana. Cóż, zawsze musi być ten pierwszy raz. Kiedy młody dżentelmen przyłapuje ją na kradzieży, dziewczyna jest przerażona - jeśli trafi do więzienia, kto zaopiekuje się jej małą siostrzyczką? Jednak mężczyzna, zamiast oddać Lily w ręce policji, składa jej niezwykłą i intrygującą...

Lily w ręce policji, składa jej niezwykłą i intrygującą propozycję...Piękna Lily ma prawdziwy talent do opróżniania cudzych kieszeni i jest dumna, że nigdy nie została schwytana.Cóż, zawsze musi być ten pierwszy raz. Kiedy młody dżentelmen przyłapuje ją na kradzieży, dziewczyna jest przerażona - jeśli trafi do więzienia, kto zaopiekuje się jej małą siostrzyczką? Jednak mężczyzna, zamiast oddać Lily w ręce policji, składa jej niezwykłą i intrygującą propozycję...

WampirkaJustynka | 2014-10-06
Przeczytana: 06 października 2014

Romans historyczny inny niż te, które do tej pory przeczytałam. Zwykle męski bohater w takich książkach jest: lordem/markizem/księciem. A tu mamy ubogiego prawnika, który zamiast się wbogacić pracuje za darmo. Jedynym o czym Gideon marzy to ślub z piękną Constancią. Niestety sprawa nie jest łatwa, gdyż mam on konkurenta. Razem ze swym przyjacielem obmyśla plan zdobycia ukochanej. I w tym celu zmusza złodziejkę Lily do wzięcia udziału w tym misternie uknutym planie. Nieszczęsna dziewczyna nie ma wyboru, gdyż dwukrotnie została przyłapana na kradzieży przez Gideona. I tak zmuszona do tej farsy uczy się jak być damą. Czy ten ciężki trud opłaci się Gideonowi i wkrótce stanie na ślubnym kobiercu? I kim będzie panna młoda?

CzytamNaOkrągło | 2016-05-06
Przeczytana: 03 stycznia 2013

Zauroczyła mnie ta historia, czytając wzruszałam się, to śmiałam, na przemian. Ciekawie opowiedziana historia miłosna, ze szczęśliwym zakończeniem. Mówiąca o tym, że miłość może nas spotkać wszędzie. Polecam.

victoria_87 | 2011-08-23
Przeczytana: 18 lipca 2011

Książka tak jak tytułowa bohaterka pewnemu nieznajomemu, skradła mi serce.Przeczytałam ją jednym tchem, ponieważ zaintrygowała mnie główna bohaterka Lily, a właściwie jej życiowa historia.Momentami płakałam ze śmiechu, ale też i ze wzruszenia.Polecam tę książkę wszystkim tym, którzy czują, że drzemie w nich odrobina romantyzmu i poczucie humoru.

emily176 | 2019-02-22
Przeczytana: 21 lutego 2019

Świetny lekki romans przy którym można się odprężyć. Dużo w nim humoru. Postacie barwne i pełne temperamentu. Całość bardzo mi się spodobała. Polecam.

Iwona | 2013-04-09
Przeczytana: 09 kwietnia 2013

Niesamowicie wciągająca (w wyniku czego w ogóle nie spałam bo dosłownie musiałam ją przeczytać od początku do końca bez żadnej przerwy). Momentami się wzruszałam, momentami śmiałam i choć, jak to babskie czytadło jest przewidywalna, to naprawdę polecam:)

sara | 2012-02-02
Przeczytana: 01 lutego 2012

"Złodziejka serc" - jest to przepiękna książka, która urzekła moje serce! Pełna humoru, pomysłowości oraz namiętności. Idealna dla wszystkich marzycielek ;) Na pewno nie raz jeszcze do niej wrócę!

wiola | 2014-11-29

Książka odpowiadała moim gustom i muszę przyznać, że co jakiś czas wybuchałam serdecznym śmiechem, cuż zobaczyć w złodziejce damę i na taką ją wyszkolić na pewno dostarcza dużo śmiechu.

Meg | 2014-04-30
Przeczytana: 29 kwietnia 2014

Piękna książka o bardzo dramatycznym a zarazem romantycznym zakończeniu ! Dla osób , które wolą czytać o trudnej miłości GORĄCO POLECAM !!!

Nika16wow | 2018-11-04
Przeczytana: 15 sierpnia 2016

Przez 280 stron okropna nuda... Beznadziejne opisy różnych sytuacji ciągnące się w nieskończoność. Reszta powieści w miarę interesująca. Zakończenie mega słabe, podsumowanie na pół strony napisane na odwal się. Koniec końców czytelnik nie dowiaduje się niczego na temat dalszych losów głównych bohaterów. Książka nie była znowu taka najgorsza, ale najlepsza też nie.

xCarolinex | 2014-03-28
Przeczytana: 28 marca 2014

Książka słodka, romantyczna i momentami erotyczna. Przyjemnie się czyta, szkoda tylko że tak szybko się kończy. Bardzo podobały mi się celne riposty i opowiastki Lily. Jak najbardziej warta przeczytania dla osób lubiących lekkie opowiastki.