Złodziejka serc

Wydawnictwo: Amber
To Love a Thief
złodziejka,

Inne wydania

Piękna Lily ma prawdziwy talent do opróżniania cudzych kieszeni i jest dumna, że nigdy nie została schwytana. Cóż, zawsze musi być ten pierwszy raz. Kiedy młody dżentelmen przyłapuje ją na kradzieży, dziewczyna jest przerażona - jeśli trafi do więzienia, kto zaopiekuje się jej małą siostrzyczką? Jednak mężczyzna, zamiast oddać Lily w ręce policji, składa jej niezwykłą i intrygującą...

Lily w ręce policji, składa jej niezwykłą i intrygującą propozycję...Piękna Lily ma prawdziwy talent do opróżniania cudzych kieszeni i jest dumna, że nigdy nie została schwytana.Cóż, zawsze musi być ten pierwszy raz. Kiedy młody dżentelmen przyłapuje ją na kradzieży, dziewczyna jest przerażona - jeśli trafi do więzienia, kto zaopiekuje się jej małą siostrzyczką? Jednak mężczyzna, zamiast oddać Lily w ręce policji, składa jej niezwykłą i intrygującą propozycję...

WampirkaJustynka | 2014-10-06
Przeczytana: 06 października 2014

Romans historyczny inny niż te, które do tej pory przeczytałam. Zwykle męski bohater w takich książkach jest: lordem/markizem/księciem. A tu mamy ubogiego prawnika, który zamiast się wbogacić pracuje za darmo. Jedynym o czym Gideon marzy to ślub z piękną Constancią. Niestety sprawa nie jest łatwa, gdyż mam on konkurenta. Razem ze swym przyjacielem obmyśla plan zdobycia ukochanej. I w tym celu zmusza złodziejkę Lily do wzięcia udziału w tym misternie uknutym planie. Nieszczęsna dziewczyna nie ma wyboru, gdyż dwukrotnie została przyłapana na kradzieży przez Gideona. I tak zmuszona do tej farsy uczy się jak być damą. Czy ten ciężki trud opłaci się Gideonowi i wkrótce stanie na ślubnym kobiercu? I kim będzie panna młoda?

Marianna | 2016-05-06
Przeczytana: 2013 rok

Zauroczyła mnie ta historia, czytając wzruszałam się, to śmiałam, na przemian. Ciekawie opowiedziana historia miłosna, ze szczęśliwym zakończeniem. Mówiąca o tym, że miłość może nas spotkać wszędzie. Polecam.

victoria_87 | 2011-08-23
Przeczytana: 18 lipca 2011

Książka tak jak tytułowa bohaterka pewnemu nieznajomemu, skradła mi serce.Przeczytałam ją jednym tchem, ponieważ zaintrygowała mnie główna bohaterka Lily, a właściwie jej życiowa historia.Momentami płakałam ze śmiechu, ale też i ze wzruszenia.Polecam tę książkę wszystkim tym, którzy czują, że drzemie w nich odrobina romantyzmu i poczucie humoru.

Iwona | 2013-04-09
Przeczytana: 09 kwietnia 2013

Niesamowicie wciągająca (w wyniku czego w ogóle nie spałam bo dosłownie musiałam ją przeczytać od początku do końca bez żadnej przerwy). Momentami się wzruszałam, momentami śmiałam i choć, jak to babskie czytadło jest przewidywalna, to naprawdę polecam:)

sara | 2012-02-02
Przeczytana: 01 lutego 2012

"Złodziejka serc" - jest to przepiękna książka, która urzekła moje serce! Pełna humoru, pomysłowości oraz namiętności. Idealna dla wszystkich marzycielek ;) Na pewno nie raz jeszcze do niej wrócę!

CzarodziejkaSłów | 2014-04-30
Przeczytana: 29 kwietnia 2014

Piękna książka o bardzo dramatycznym a zarazem romantycznym zakończeniu ! Dla osób , które wolą czytać o trudnej miłości GORĄCO POLECAM !!!

wiola | 2014-11-29

Książka odpowiadała moim gustom i muszę przyznać, że co jakiś czas wybuchałam serdecznym śmiechem, cuż zobaczyć w złodziejce damę i na taką ją wyszkolić na pewno dostarcza dużo śmiechu.

xCarolinex | 2014-03-28
Przeczytana: 28 marca 2014

Książka słodka, romantyczna i momentami erotyczna. Przyjemnie się czyta, szkoda tylko że tak szybko się kończy. Bardzo podobały mi się celne riposty i opowiastki Lily. Jak najbardziej warta przeczytania dla osób lubiących lekkie opowiastki.

Sakura | 2012-11-29

Niepozorna książka, zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie. Losy Lily są jak jej historyjki, które stają się realne. Niesmowita, porywająca i namiętna książka. POLECAM!!

Natalia | 2014-12-14
Przeczytana: 12 grudnia 2014

"Złodziejka czasu" to chyba najbardziej trafne określenie tej książki. Świetna, mimo iż przewidywalna, historia o miłości, wyborach, sensie życia. Ukazuje prostą prawdę jaką jest szczęście odnajdywane w prostym życiu, pełnym zwykłych zdarzeń, które jednak napełniają nasze życie cudowną mocą. W sam raz na długie zimowe wieczory.