Książę z bajki

Prince charming
83-7245-923-1
romans historyczny
Wanda

Wyspa Ascencion. Tajemniczy jeździec sieje postrach na drogach. Rabuje bogatych, zyskując miłość prostego ludu. Jego oblicze zawsze skrywa maska. Nikt nie wie, kim jest. Aż do pewnej księżycowej nocy, kiedy krzyżuje szpady z następcą tronu, Rafaelem di Fiore. Nocy, kiedy młody książę spotyka swoje przeznaczenie. I obietnicę nieznanego szczęścia, które mogą zniszczyć zbrodnicze knowania...

Karolina | 2012-06-03
Przeczytana: 03 czerwca 2012

Właśnie skończyłam czytać. I dopiero na końcu od autorki dowiedziałam się, że jest to trzecia część trylogii "Ascencion", więc nie było mi dane przeczytać po kolei, niestety. Zdarza się. To tak dla kogoś kto lubi chronologie. A co do samej książki to jest warta przeczytania, ponieważ było w niej wszystko czego zazwyczaj szuka się w romansie historycznym, mam na myśli: miłość, intryga, dwór, władza. Oprócz tego autorka ciekawie pisze, na każdej stronie coś się dzieje, akcja z każdą stroną się rozwija i nie można się od niej oderwać! Książka godna uwagi i zaliczam ją do perełek swego gatunki. Na pewno sięgnę po kolejną pozycje Foley Gaelen!

introdukcja | 2014-06-28
Przeczytana: 28 czerwca 2014

Typowa książka z gatunku romansu historycznego. On przystojny i z pozycją, ona niezależna i z charakterkiem. Duży plus za brak wyuzdanych scen erotycznych, od których nieraz niesmacznie się robi podczas czytania. Przyjemna lektura na leniwe popołudnie.

magda25-m1 | 2014-03-04

Romans historyczny i to wcale nie taki najgorszy. Do poczytania i zapomnienia. Polecam miłośnikom gatunku i tym co mają duuuużo czasu.

HungryEyes_69 | 2013-10-17
Przeczytana: maj 2013

Piękna powieść pod każdym słowem. Trzeba po nią sięgnąć, by się przekonać o jej zniewalającym uroku.

Madzia_CDS | 2016-04-30
Przeczytana: 30 kwietnia 2016

Historia w tle ciekawsza i lepiej przemyślana niż wątek miłosny, ale czyta sie lekko i szybko.

MysiaG | 2016-12-07
Przeczytana: 07 grudnia 2016