Niebezpieczny kochanek

Cykl: Niebezpieczny kochanek (tom 1) | Seria: Romans Historyczny
Wydawnictwo: Amber
The passionate one
hrabia, łotr, szantaż

Ashton Merrick to hrabia z piekła rodem. Jednak w łotrostwie nie dorównuje swemu ojcu, który nie cofnie się przed ohydnym szantażem, by wymusić na synu posłuszeństwo... i niecny postępek. Ashton ma uprowadzić niewinną Rhiannon, by ojciec mógł ją uczy...

źródło opisu: opis z okładki

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Dominique | 2016-02-27
Przeczytana: 26 lutego 2016

"Odwróciła się i zebrawszy spódnicę, wybiegła w jasne światło. Nie widziała spojrzenia, jakim odprowadzał ją Ash Merrick ani jego krwawiących dłoni, które pokaleczył gniotąc kolczaste pędy, aby się powstrzymać przed utuleniem jej w ramionach".
Cudowna, cudowna, cudowna! Jeden z lepszych romansów historycznych, które czytałam. Obawiałam się, że książka będzie zbyt brutalna, czego nie lubię w romansach. I była, ale minimalnie, a postać Ash'a wszystko wynagrodziła. Stał się moim ulubionym bohaterem. Mamy tutaj porwanie i mało co, nie dochodzi do gwałtu, ale Ash jest taki cudowny, że można mu to wybaczyć. Często brakuje mi w romansach ukazania miłości między bohaterami. Niby wiemy, że się kochają, ale tego tak nie widać. A tutaj mamy tego aż w nadmiarze. Praktycznie wszystko, co Ash robi w książce, robi z miłości do Riahnnon. Niektóre rzeczy są szokujące, ale to tylko pokazuje, jak bardzo ją kochał. I nie myślcie, że przez to książka jest przesłodzona, o nie! Ash, to postać dość...

Helszka777 | 2014-10-06
Przeczytana: 06 października 2014

Niebezpieczny kochanek to książka ciekawa i wciągająca. Nie jest z pewnością przesłodzona, a główna bohaterka bardzo przypadła mi do gustu. Nie ma w niej przesadnie dużo tkliwości, bardzo natomiast spodobała mi się postać Ascha Merricka, ponieważ z jednej strony był on zimny i bezduszny a z drugiej pragnął ocalenia. Książka momentami brutalna ale cały czas się coś dzieje, interesująco jest też pokazana ludzka próżność, zepsucie i co się dzieje jak człowiek jest zaślepiony posiadaniem rzeczy materialnych.

eve | 2015-01-18
Przeczytana: 15 stycznia 2015

Autor na początku wprowadza nas w reali szkotów i ich męstwa a potem to jak domek z kart wszystko się rozsypuje. Co prawda nie wiemy dokładnie dlaczego ale nie to jest historią tej książki. Tematyka książki dość ciekawa z jednej strony oparta o szkocką dumę a z drugiej to rozrzutność i życie na pokaz bez wkładu ciężkiej pracy inteligentnego anglika - choć zdecydowanie sprytnego w dążeniu do celu bez większego wysiłku. Polecam.

nela36 | 2016-10-05

Cudowna kreacja postaci Ashtona. Mężczyzna o wielu twarzach. Powiem szczerze, że czytając sama nie byłam w końcu pewna jaki jest naprawdę i jakie są jego prawdziwe zamiary wobec Rhiannon. Gorąco polecam, książka wciąga od początku.

Evita | 2013-04-18
Przeczytana: 2008 rok

TO pierwsza część o trojgu rodzeństwa w RUMIEŃCU DZIEWICY Asch Merlik,Raian I Fia

Misia20121996 | 2015-12-30

Jak zawsze autorka mnie nie zawiodła :)

fantaghirooo | 2016-12-02
monikacik | 2016-11-22