Wojny Klonów. Gambit: Misja na Lanteeb

Seria: Star Wars: Gwiezdne Wojny
Wydawnictwo: Amber
Gambit : stealth
A--

Czwarty tom cyklu Wojny Klonów Sojusz Separatystów brutalnie podbija kolejne światy. Planeta za planetą galaktykę ogarnia mrok. W serca żołnierzy Republiki wkrada się zwątpienie. Anakina Skywalkera też dręczy niepokój. Wraz z Obi-Wanem Kenobim ma wyruszyć z tajną misją na zajętą przez Separatystów odległą planetę, gdzie - jak podejrzewa Yoda - dzieje się coś złego. Wkrótce Anakin i Obi-Wan...

Czwarty tom cyklu Wojny Klonów
Anakina Skywalkera też dręczy niepokój. Wraz z Obi-Wanem Kenobim ma wyruszyć z tajną misją na zajętą przez Separatystów odległą planetę, gdzie - jak podejrzewa Yoda - dzieje się coś złego. Wkrótce Anakin i Obi-Wan odkryją jej niepokojący sekret. I będą musieli walczyć o przetrwanie za linią wroga...

źródło opisu: Wydawnictwo Amber, 2010

źródło okładki: http://www.wydawnictwoamber.pl/

Piotrek | 2012-10-29
Przeczytana: 29 października 2012

Taka sobie, niestety. Gorsza od poprzedniej pozycji tej autorki. A to dlatego, że przez ponad połowę książki są zwykłe pogaduchy nie popychające akcji do przodu. Pod koniec się lekko rozkręca, ale nie ma szału.

dask | 2014-09-01
Przeczytana: 27 sierpnia 2014

Książka zawiera połowę opowieści. Druga część jest zawarta w książce Oblężenie (następna w serii). Bez posiadania tej części, będziecie na pewno czuli niedosyt przerwania opowieści w połowie, w momencie gdzie zaczyna się rozkręcać akcja.

Książka dobra, ale nie jestem zbytnio pod wrażeniem. Gdyby nie "urwanie" akcji, to zrobiłbym sobie odpoczynek od wojen kolnów, a tak to zrobię sobie odskocznię po przeczytaniu tej.

reynev | 2014-01-10
Przeczytana: 10 grudnia 2013

Przeczytałem bo była i lubię klimaty Gwiezdnych Wojen, ale od początku nie pasował mi styl w jakim jest napisana. Zbyt rozwleczona, co chwilę jakieś rozczulanie się nad emocjami (zwłaszcza Anakina), trochę tendencyjne czasami.

Przemysław | 2013-07-07
Przeczytana: 10 stycznia 2013

Uwielbiam, kocham i ubóstwiam uniwersum STAR WARS, ale z dwóch częśći Gambita można było zrobić jedną, bardziej trzymającą w napięciu książkę.

chudy79 | 2017-01-09
Przeczytana: 09 stycznia 2017