Wojny Klonów. Gambit: Misja na Lanteeb

Okładka książki Wojny Klonów. Gambit: Misja na Lanteeb Karen Miller
Okładka książki Wojny Klonów. Gambit: Misja na Lanteeb
Karen Miller Wydawnictwo: Amber Seria: Star Wars: Gwiezdne wojny fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Star Wars: Gwiezdne wojny
Gambit : stealth
Amber
2010-11-25
2010-11-25
Anna Hikiert-Bereza
gwiezdne wojny star wars wojny klonów jedi

Ładowanie Szukamy ofert...

Patronaty LC

Mogą Cię zainteresować

Dużo osób ocenia książkę jako "przegadaną" i w zasadzie się zgadzam. Tyle tylko, że w tym przypadku jest to na plus. Dialogi są świetne. Ciągłe uszczypliwości między Anakinem, a Obi-Wanem wyciskały na mojej twarzy uśmiech non stop. Fabuła też nie kuleje, a i akcji nie zabrakło. Z ciekawością sięgam po tom drugi i spodziewam się jeszcze lepszej lektury :)
6/10

6/10

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Karen Miller jest świetnie rozeznana w świecie "Wojen Klonów" i to jest na pewno na plus. Są różne smaczki, są dobrze znane i mniej znane postaci. Historia "Misji na Lanteeb" jest jednak mało porywająca i mało odkrywcza, a do tego momentami przegadana (ciągłe kłótnie Obi Wana i Anakina praktycznie o to samo). Ponadto kończy się nagle i resztę trzeba doczytać w "Gambicie II". Tylko dla największych fanów "Star Wars" i "Wojen Klonów".

więcejOznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Książka zawiera połowę opowieści. Druga część jest zawarta w książce Oblężenie (następna w serii). Bez posiadania tej części, będziecie na pewno czuli niedosyt przerwania opowieści w połowie, w momencie gdzie zaczyna się rozkręcać akcja.

Książka dobra, ale nie jestem zbytnio pod wrażeniem. Gdyby nie "urwanie" akcji, to zrobiłbym sobie odpoczynek od wojen kolnów, a tak to zrobię sobie odskocznię po przeczytaniu tej.

więcejOznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Taka sobie, niestety. Gorsza od poprzedniej pozycji tej autorki. A to dlatego, że przez ponad połowę książki są zwykłe pogaduchy nie popychające akcji do przodu. Pod koniec się lekko rozkręca, ale nie ma szału.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Przeczytałem bo była i lubię klimaty Gwiezdnych Wojen, ale od początku nie pasował mi styl w jakim jest napisana. Zbyt rozwleczona, co chwilę jakieś rozczulanie się nad emocjami (zwłaszcza Anakina),trochę tendencyjne czasami.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

książka bardzo nużąca, pełna niepotrzebnych dialogów i w większości zero akcji 4/10

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Nie polecam chyba że ktoś chce czytać przez 30 stron opis kolacji u Padme. Książka promowana jako rozszerzenie serialu Wojny klonów ale oprócz bohaterów nie ma z nim nic wspólnego

• Gwiezdne Wojny
  • Fantastyka