Technika uwalniania. Podręcznik rozwijania świadomości.

Okładka książki Technika uwalniania. Podręcznik rozwijania świadomości.
David R. Hawkins Wydawnictwo: Virgo nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Virgo
2013-01-01
2013-01-01
świadomość

Absolutnie rewelacyjna. Przewodnik po następujących po sobie poziomach świadomości. Miks psychologii i jogi kundalini. Zamierzam do niej za jakiś czas wrócić i sprawdzić, gdzie zawędrowała moja świadomość.

To dzieło ma w sobie dokładnie to, czego potrzebowałem. Absolutny mind changer!

Ta która zmieniła moje życie

Cudowna książka. Samo jej czytanie sprawia, że człowiek czuje się lżejszy. Polecam ją każdemu, kto jest otwarty na nowe podejście oraz osobom, które chcą żeby coś w ich życiu się zmieniło. Ta książka ma ogromną moc. To jedna z tych, które zmieniają nasze podejście do świata. Czytając ją czułam ogromny spokój, cudowny relaks... Daje do myślenia. Na pewno przeczytam ją raz...

Cudowna książka, muszę przeczytać jeszcze raz :)

Trudno użyć właściwych słów, by opisać, jak Wielki Spokój przynosi ta książka. Ta książka to swoiste Panaceum, Wielki Przyjaciel, Ostoja. Przynosi Zaufanie do naszej własnej Istoty i Świata, Zaufanie do Boga. Jak Żyć, jak po prostu Być.

Przepiękna książka która jest w zasadzie podręcznikiem opisującym jak żyć bez zmartwień. Uważam że powinno się ją czytać praktycznie codziennie.

Jestem za tę książkę wdzięczna. Jest pewnego rodzaju przebudzeniem. Ona przynosi odpowiedzi. Są opakowane w piękne, życiowe, mądre słowa.

Jeśli czujecie, że w dużej mierze czynnikiem przeszkadzającym Wam w doświadczaniu tego świata jest Wasza głowa, to warto po nią sięgnąć i jej po prostu zaufać. To jedna z tych książek, która zasługuje na pójście do...

Dam dyszkę ale były też fragmenty co najmniej dziwne. Jak np. zrastająca kość w kilka sekund czy latająca energia dzięki której gangi zamiast pozabijać się zaczęły się śmiać.
Zastosowałem technikę uwalniania na pewnej osobie z którą miałem złe relację od ponad roku. Po 2 dniach odpuszczania złych emocji i wysyłania jej tych dobrych nasze relacje wyraźnie się poprawiły. I ta...

Arcydzieło!

• Psychologia
  • Chcę w prezencie
  • 2018
  • 2020
  • Duchowość

Dodaj cytat z książki Technika uwalniania. Podręcznik rozwijania świadomości.