Technika uwalniania. Podręcznik rozwijania świadomości.

David R. Hawkins Wydawnictwo: Virgo nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Virgo
świadomość
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
świadomość

Książka przy odpowiednim, racjonalnym pokierowania może być przydatna w rozwijaniu siebie i swojej świadomości.
Natomiast jako sama metoda może być krzywdząca, jeśli byłaby stosowana przez osoby początkujące, niemające doświadczenia w pracy nad sobą, dostrzeganiu własnych schematów, głęboko zakorzenionych przekazów rodzinnych, traum itp. szczególnie że autor stawia niejako...

To najlepsza książka, jaką mam u siebie do walki ze stresem i odpuszczaniem. Nie sądziłam, że poznam składowe emocje. Nie sądziłam że aż tyle blokad uruchomiła we mnie ta książka. Czytając ją mam wrażenie że ta książka ma swoją energię, bardzo pozytywną, nie sposób jej nie poczuć, kiedy trzymamy ją w rękach. Podczas czytania czułam, jakby nastawał porządek dla stworzonego...

Jedyne, co mogę napisać o tej książce, to A R C Y D Z I E Ł O. Pomaga otworzyć oczy, gruntownie zweryfikować swoje wnętrze i zwrócić uwagę na to, co należy uleczyć.

Czytelna, podnosząca poziom świadomości, uwalniająca.

Lektura absolutnie obowiązkowa

Jedna z najlepszych pozycji Hawkinsa!

Trudno powiedzieć, która z książek Davida R. Hawkinsa jest najważniejsza, ale każda z nich ma moc zmieniania życia, każda jest niesamowita. Dzięki tym książkom zmienia się wszystko, bo zmienia się całkowicie punkt widzenia.

Na półkach: , , , ,

DLa mnie druga książka po Biblii!

W sumie to nie wiem.

Stwierdzam, że to jedna z trzech najważniejszych książek o samorozwoju jakie przeczytałam. Uczy radzić sobie z negatywnymi emocjami - nie uciekać od nich ale przetrawić je i uwolnić. Pozwolić sobie je przeżyć - a wtedy można je puścić.
To dlatego samo zmuszanie się do pozytywnego myślenia tak często nie działa!! Bo jest w nas, jak w brudnym naczyniu, tak wiele negatywności...

• Chcę w prezencie
  • 2018