Zwiastun

83-7152-024-7
horror ekologiczny
horror
daria

Od San Francisco po pustynię Takla Makan w Chinach świat atakuje seria gigantycznych kataklizmów - trzęsień ziemi, erupcji wulkanicznych, huraganów i cyklonów. Każdą katastrofę poprzedza pojawienie się tajemniczego, oślepiającego światła. Wszystkie te wydarzenia stanowią zapowiedź tytanicznej walki między siłami światłości i ciemności, która zadecyduje o przyszłości Ziemi. Tymczasem losy planety spoczywają w rękach dwójki wyjątkowych dzieci, nieświadomych swojej wiedzy. Ich życiu zagraża przerażająca i groźna sekta z Nowego Orleanu...

robaczeeek | 2016-02-28
Na półkach: Wymienie, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 25 lutego 2016

Książka ciekawa i wciągająca. Nieźle zostały opisane zjawiska załamań pogodowych czy jak kto woli kataklizmów. Powiem że nie zdawała sobie sprawy iż pewne rozwiązania związek z mniejszym zanieczyszczeniem srodowiska były znana wtedy choć u nas popularne stały się dopiero niedawno. Książkę czyta się szybko i z zainteresowaniem. Polecam choć sama twórczość Herberta nie do końca mi przypadła do gustu ;)

Agniecha | 2010-12-21
Przeczytana: 21 grudnia 2010

Tak jak i filmy katastroficzne, tak też i ta powieść jest porażająca. Niestety nie jest niesamowita, a sprowadzenie historii klęsk żywiołowych do dziwacznej walki dobra ze złem okazało się nie być wystarczające.

andzia | 2012-12-27
Przeczytana: 26 grudnia 2012

Ksiazka fajna, wciagajaca,ale w pewnych momentach ciezko mi sie ja czytalo. co do zakonczenia ksiazki to odnioslam takie wrazenie, jakby ksiazka byla niedokonczona. ogolnie ksiazka warta przeczytania

PIOTR | 2015-12-26
Agnieszka | 2015-12-13