Zaułek zła

Wydawnictwo: Express Books
Of darkness and light
horror
Ricochet

Małego, pięcioletniego Gary'ego Scotta doleciał urzekający śpiew Złego. Po blisko dwudziestu latach dziennikarski nos przywiódł go, teraz już dorosłego mężczyznę, do dzielnicy dzieciństwa, najciemniejszej dzielnicy w Glasgow. Gary wydaje się zbyt pochłonięty prawdziwym życiem, by niepokoić się wyimaginowanymi strachami. Więc dlaczego ciągle powraca w mroczne zaułki Maryhill? Jedno...

Jedno niewytłumaczalne zdarzenie pociąga za sobą kolejne, jeszcze mniej zrozumiałe, zaczynają się mnożyć śmierci: morderstwa i samobójstwa i Gary uświadamia sobie, że sam zaszedł w ślepą uliczkę, że porwał go bieg wydarzeń, któremu musi się biernie poddać. Pewnej nocy Zły przybywa pod jego okno...

źródło opisu: okładka

źródło okładki: horror.com.pl

wiejskifilozof | 2013-11-01

Warto przeczytać.Potrafi bowiem dobrze nastraszyć.Martwy pies, pełen larw.Zabójstwo dziewczynki.Autobus pełen zmarłych.Mimo,że nie jest idealna to polecam fanom horroru klasy B.

Angiee | 2016-04-09
Na półkach: 2016, Przeczytane
Przeczytana: 08 kwietnia 2016

"Zaułek zła" poleciła i pożyczyła mi mama. Szczerze, jakoś mnie nie ciągnęło do niej, ale w autobusie, czy kolejce do lekarza lubię mieć przy sobie coś do poczytania. A ponieważ książka ta jest niewielkich rozmiarów, padło na nią. I tak podczytywałam po parę stron. Nawet mnie wciągnęła. Lekka, niewymagająca, pozwoliła się oderwać na chwilę od codziennych spraw i od bardziej wymagającej literatury, którą teraz czytam.

Orcrist | 2016-02-21
Marek Nowowiejski | 2015-11-06