Strach w ciemności

Tłumaczenie: Karolina Bober
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wszystko dla Pań". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
Night moves
83-241-1453-X
romans, kryminał, sensacja
Wanda

Jordan nie ma pojęcia, jak zajmować się dzieckiem, ale wie jedno: synkowi jej przyjaciółki grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. Phoebe kazała jej przysiąc, że zaopiekuje się małym bez względu na wszystko. Teraz Phoebe nie żyje. A Jordan musi ratować dziecko. I siebie. I zaufać komuś, kto może ich ukryć przed bezwzględnym zabójcą... "Samotna bohaterka, nieubłagany prześladowca i obezwładniające poczucie zagrożenia".
"Publishers Weekly"

Zaskakujący, mocny thriller utrzymany w doskonałym klimacie, napięciu mrozi krew w żyłam.
Bardzo dobrze mi się go czytało,świetna akcja wciągała mnie całkowicie dramatyczna, prawdziwa historia z dreszczem emocji, strachu.
Jordan musi zaopiekować się synkiem Phoebe, zostawia chłopca Spencera pod opieką swojej najlepszej przyjaciółki.
Przeczuwa że coś złego się stało z Phoebe, długo nie powraca do jej domu.
Spada na nią obowiązek zatroszczyć się, zająć swoim chrześniakiem.
W pewnej chwili dostaje wiadomość od policji że jej przyjaciółka z mężem zostali zamordowani, utopieni w wodzie.
Chłopcu grozi wielkie niebezpieczeństwo, musi uciekać z Jordan i jej przyjacielem od niebezpiecznego, groźnego psychopaty.
Miałam strach w oczach, przerażenie czułam gdy czytałam tą książkę wbiła mnie w fotel mocno.
Pełna smutku, cierpienia i emocji włos na głowie mi się jeżył.
Uważam ten thriller psychologiczny z sensacją za rewelacyjny, uwielbiam tego typu książki wciągające, świetne są polecam bo...

Olimpia | 2016-06-01
Przeczytana: 31 maja 2016

Krótka, jednowątkowa historyjka. Zero zaskoczenia, fałszywych tropów. Spodziewałam się o wiele więcej.

ania13 | 2013-11-20
Przeczytana: 30 października 2013

Książkę przeczytałam jednym tchem. Akcja jak u Hickoka. Delikatne napięcie, później wciągnięcie czytelnika w ucieczkę bohaterów.
Co dalej ... mnóstwo dreszczy.

wrzos118 | 2017-03-06
Katheerine | 2017-02-27