Pełnia życia

All she can be
83-7245-247-4
romans
ilowena

Małżeństwo popularnej autorki bestsellerowych romansów rozpada się. Po rozwodzie Rita zaszywa się w domku nad jeziorem. Pracuje nad nową powieścią, ale przede wszystkim pragnie w samotności odzyskać spokój i zapomnieć o bolesnych chwilach. Nie przypuszcza, że właśnie tam spotka namiętność, która odmieni jej życie.

książek: 1927
Gosia | 2014-09-10
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2014
Przeczytana: 10 września 2014

Dawno nie czytałam żadnego typowego romansidła. Autorka Fern Michaels stworzyła blisko 40 "powieści". Raczej nie sięgnę po inne jej książki, chyba przez przypadek. Sama akcja rozwijała się dobrze do momentu, gdy wszystko zaczęło się nadspodziewanie świetnie układać. Na obronę mogę jedynie podkreślić dość dobrze nakreślone postacie. Przeczytanie tej książki tylko umocniło moje przekonanie, aby jak najrzadziej sięgać po taki typ literatury.

willa | 2016-06-27
Przeczytana: 25 maja 2016

Lubię czasami poczytać jakąś krótką, cieniutką książkę, żeby się odstresować. Ta pozycja do tego się nadawała. Jest to typowe romansidło, jakich wiele.

Rita, autorka bestsellerów próbuje dojść do siebie po rozwodzie. Zaszywa się w domu nad jeziorem, żeby skończyć ostatnią powieść. Ceni sobie spokój i ciszę, dopóki w jej życie nie wkroczy przystojny i młodszy od niej sąsiad. Między nimi wybucha namiętność. Czy ich związek ma szansę na przyszłość?

Lubię czytać romanse, ale ten jakoś mnie do siebie nie przekonał. Był przewidujący i co tu powiedzieć, niezbyt ciekawy. Wszystko zbyt szybko poszło, ot taka bajeczka. To moja pierwsza książka tej autorki, ale jeszcze jej nie przekreślam. Może kiedyś trafię na inną, bardziej wybitną jej książkę. Tą jak szybko przeczytałam tak szybko o niej zapomnę. Nic ciekawego, stąd tak krótka recenzja, czy raczej opinia. Jedynie dobra na zabicie czasu, jeśli nie mamy nic lepszego do roboty.

Kachusek | 2012-08-20
Przeczytana: sierpień 2012

Przeczytane, choć słabe to było romansidło..

Judyta | 2011-03-16
Przeczytana: grudzień 2010

Romansidlo na wieczor piatkowy.Nieciekawy.

Agnieszka | 2016-12-29
Przeczytana: 29 grudnia 2016