Cień zdrady

Shadowing ivy
978-83-241-3027-6
romans, kryminał, sensacja
Wanda

Płomienna miłość, oszustwo i zbrodnia. "Nie wychodź za Declana McLeana". Policjantka Ivy Sedgwick nie traktuje serio ostrzeżeń ojca. Nigdy nie interesował się ani nią, ani jej siostrami, skąd więc ta nagła rodzicielska troska? Nie przejmuje się jego słowami - do dnia ślubu, gdy... narzeczony znika bez śladu. Wkrótce wszystko staje się jasne: jej czarujący Declan to oszust, który wyłudza...

Płomienna miłość, oszustwo i zbrodnia.

"Nie wychodź za Declana McLeana". Policjantka Ivy Sedgwick nie traktuje serio ostrzeżeń ojca. Nigdy nie interesował się ani nią, ani jej siostrami, skąd więc ta nagła rodzicielska troska? Nie przejmuje się jego słowami - do dnia ślubu, gdy... narzeczony znika bez śladu. Wkrótce wszystko staje się jasne: jej czarujący Declan to oszust, który wyłudza pieniądze od swoich kolejnych "narzeczonych". Tylko dlaczego interesuje się nim również wydział zabójstw?

Detektyw Fargo wie, jak niebezpieczny jest mężczyzna, którego tropi. I zrobi wszystko, by chronić Ivy, która rozpala jego serce i zmysły...

[Amber, 2008]

wiejskifilozof | 2014-04-06

To chyba taka moja wada.Chwytam w ręce nie mal każdą książkę,którą wypatrzę w bibliotece.Tak było i z tą.Ot stała na półce,więc ją chyc i już wychodzę zadowolony.
W domu przekonałem się,że ten wybór był naprawdę trafny.
Oto sensacja z wątkiem romantycznym,czyli to o czym od dawna marzyłem.
Fabuła,bo to w czytaniu najbardziej mnie interesuję jest nawet bardzo ciekawa.
Ivy ma 27 lat,policjantka z wyglądu troszkę taka chłopczyca,marzy jej się awans na detektywa.No marzenia piękne,powodzenia i trzymamy kciuki.
I tej oto,pani policjant trafia się kawaler którego inne dziewczyny mogą jej pozazdrościć.
Przystojny z pełnym portfelem.Nic dziwnego,że Ivy jest szczęśliwa.
Declan to ten człowiek,z którym kobieta chcę spędzić resztę swych dni.
Problem w tym,że Declan ucieka sprzed ołtarza.A okazuję się,że nie jest tym,że kogo się podawał.
Do gry przystępuję detektyw Fargo i oboje ruszają tropem Declana.
Książka bardo mi się podobała,chętnie przeczytam inne autorstwa pani Taylor.

Ulka | 2014-03-25
Przeczytana: 25 marca 2014

Mimo ocen innych zaliczam do książkę do udanych. Bardzo lubię tego typu powieści. Arcydzieło to jeszcze nie jest,ale bardzo dobrą ocenę uważam za słuszną. Przeczytałam tę książkę z przyjemnością i jestem zadowolona.

Agnieszka | 2016-12-19
Przeczytana: 18 grudnia 2016

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

No cóż... cała ta fabuła, wraz z rozegraniem akcji i bohaterami była po prostu... idiotyczna. Głupota goniła głupotę. Jak na policjantkę główna bohaterka była totalnie niemądra, ciągle były powtarzane te same schematy. Do tego, nie rozumiem, jak jednego dnia główna bohaterka miała brać ślub z jednym facetem, którego podobno strasznie kochała, właściwie wcale tego nie przeżyła, poza lekkim beczeniem, następnego dnia spała z obcym facetem, po tygodniu się w nim zakochała, a trzy miesiące potem wzięła ślub... Nawiasem mówiąc, od kiedy to detektyw policji bierze do siebie do domu laskę, której podobno grozi niebezpieczeństwo? Masakra, brak logiki i realności w tej książce.

Dominika | 2012-06-22

Osobom, które dopiero zaczynają przygodę z thrillerami, książka ta powinna przypaść do gustu, natomiast osoby, które mają już nieco wyrobione pojęcie będą spodziewały się czegoś więcej. Teoretycznie jest wszystko co powinno być: intryga, wątek miłosny, inteligentny detektyw, ale po przeczytaniu odczuwam lekki niedosyt.

Natalia | 2015-09-19

książka trzymająca w napięciu do samego końca, akcja szybko się rozkręca, czyli tak jak lubię :-) doskonałe połączenie thrilleru i romansu.. polecam :-) zachęcam również do sięgnięcia po inne książki tej autorki :-)

Ewa | 2016-12-29
Na półkach: Rok 2014, Przeczytane