Zawsze zdążysz umrzeć

Cykl: St. Kilda (tom 1)
Wydawnictwo: Amber
Always time to die
832412280X

Carly May, specjalistka od genealogii, otrzymuje wspaniałe zlecenie: spisać historię wpływowej rodziny z Nowego Meksyku. Ale wkrótce przychodzi pierwszy anonim z pogróżkami. Zagłębianie się w sekrety szacownego rodu staje się coraz bardziej niebezpieczne. A jedyny sprzymierzeniec może okazać się śmiertelnym wrogiem...

książek: 1976
Ulka | 2013-06-25
Przeczytana: 24 czerwca 2013

Intryga, kto zamordował? A przy tym rozwijające się uczucie między dwojgiem ludzi, wspaniałe, uwielbiam takie książki:)

Karolina | 2013-08-27

czytałam dwa razy. za pierwszym razem nawet do połowy nie doczytałam a za drugim razem (dwa - trzy lata później) już się nie mogłam oderwać :)

żabka | 2012-11-29
Przeczytana: 24 listopada 2012

Wydawałoby się, że temat będzie banalny, a jednak zaskoczyła mnie wartkość akcji i samo rozwiązanie. Było aż nieprawdopodobne... Przyjemna lektura na zimowe wieczory.

Stokrotka | 2013-03-22

och lubie takie książki! do końca nie wiadomo kto jest mordercą. miłość intryga śmierć czyli to co stokrotki lubią najbardziej!:):):)

Kasiag | 2016-10-26
Przeczytana: 03 listopada 2016