Bliźniaczka

2003-01-01
83-241-1318-5
Joanna Nałęcz
powieść

Nie warto sięgać po ten tytul. Naiwna, przewidywalna fabula, okreslilabym mianem wypocin na poziomie 15 latki a nie bestsellerem.

Muszę przyznać, że zabierałam się do niej dość niechętnie. W pierwszym odruchu wzięłam ją z biblioteki, gdyż opis wydał mi się ciekawy, ale później ciężko mi było się przekonać, czy chcę do niej sięgnąć. A jednak sięgnęłam i dobrze się stało, ponieważ bardzo przyjemnie i szybko się czytało. Co ciekawe, czytając o jednej z sióstr, nie chciałam by akcja przeskakiwała na tą drugą, a potem okazywało się, że autorka bardzo fajnie przeplatała oba wątki. ;) Ciekawy pomysł i nieźle napisane. Polecam.

Blizniaczki rozdzielone w dziecinstwie odnajduja sie przypadkiem jako dorosle kobiety.Mimo ze nie wiedza bo nie sa identyczne o swoim pokrewienstwie czuja ze sa sobie bliskie i ze wiele ich laczy.Gdy dowiedza sie prawdy beda tak szczesliwe ze wybacza to osobie ktora sie do tego przyczynila.

Jak dla mnie średnia książka. Zakończenie nie było dla mnie zaskoczeniem, bo przeczuwałam taki koniec wydarzeń. Wszystko takie przewidywalne.. Za dużo takich zbędnych przemyśleń bohaterów (może dlatego, żeby książka była dłuższa? :D).

Jak to miał być bestseller to ja podziękuję za resztę pozycji tej autorki.

Jak to miał być bestseller to ja podziękuję za resztę pozycji tej autorki.

• . Amerykańskie
  • Zagraniczny kryminał/ Thriller