Grzech Niewiedzy

What she doesn't know
83-241-1652-4
miłość, romans, sensacja,
luneme

Pasjonujący współczesny romans, łączący wątek miłosnyz sensacyjną intrygą, napięciem i suspensem Córka plantatora z Missisipi wraca do rodzinnego miasteczka, gdzie przed laty przeżyła dramat. Teraz staje twarzą w twarz z miłością, o której nie zapomniała, zbrodnią, o której usiłuje zapomnieć,i mordercą, który wciąż pamięta o niej.

sola255 | 2015-07-05
Na półkach: Kryminał, Przeczytane

Kryminalny romans z rodzinnymi tajemnicami w tle...
Tajemnicami sprzed lat , na konfederackim południu Ameryki.
Wielkie namiętności....
Jak czytałam ,doszłam do wniosku ,że coś mnie w życiu ominęło chyba :-)
Nie doświadczałam takich skrajnych emocji : kochać kogoś do szaleństwa i nienawidzić :-)
Nie mogłam się oprzeć i tego nie napisać :-)
Tak naprawdę idea tego wielkiego uczucia nie przemówiła do mnie.
Nie ,że nie wierzę w takie przypadki . W tej książce autorka nie zagrała na moich zmysłach , jeśli chodzi o potężną miłość zmiatającą po drodze wszystko.
Może też nie zachwyciłam się , bo nie w smak mi bohaterki , którymi trzeba się ciągle opiekować, omdlewające ,przeciekające lelije. Tych tu pod dostatkiem .
Czasem miałam wrażenie ,że powieść nie dzieje się współcześnie , tylko w realnych czasach plantacji . Prawie słyszałam chrzęst krynolin południowych , eterycznych piękności.
Dobrze ,że główni bohaterowie ( choć targani namiętnościami) byli bardzo energiczni .
Wątek...

Mak | 2015-11-13
Przeczytana: 12 listopada 2015

Po przeczytaniu kilku romansów obyczajowych, postanowiłam sięgnąć po jakiś romans z wątkiem kryminalnym. I trafiłam na „Grzech niewiedzy”. Po opisie nie wiedziałam czego się spodziewać, ale jak zaczęłam czytać, spodobała mi się. A już po kilku rozdziałach wciągnęłam się tak, że musiałam dojść do ostatniej strony.

Wątek romantyczny rozkręcał się dość powoli, przechodził od nienawiści, po namiętność do prawdziwej miłości.

Jolie jakoś od razu wzbudziła moją sympatię, choć z początku została wykreowana na wyrodną córkę i kobietę kierowaną rządzą zemsty, podobnie jak Max.

Trochę irytujące było zachowanie Mallory, rozpieszczonej nastolatki, która nie zmieniła się niemal do ostatniej strony.

W książce pojawia się wiele wątków i wiele bohaterów, przez co trochę pogubiłam się w nazwiskach szeryfów, detektywów i policjantów, ale na ogół każdy bohater wnosił coś do treści książki i uzupełniał całość.

Watek masakry w Bell Rose zaciekawił mnie, ale oczekiwałam czegoś więcej. Spodziewałam...

Insreall | 2014-04-29
Przeczytana: 29 kwietnia 2014

Ogromne zaskoczenie. Choć z początku podchodziłam z niemałą rezerwą do tego typu książek, zagłębiając się w stworzoną przez Beverly Barton historię przekonałam się do thrillerów z nutą romansu w tle. Po raz kolejny autorka zaskoczyła mnie zakończeniem swojej książki, którego zupełnie się nie spodziewałam. Jest to wielkim plusem, dla mnie bardzo ważnym w każdej pozycji. Znakomita kreacja postaci, brak długich, męczących opisów i ciekawy język autorki zasługują na szczególną pochwałę. Akcja nie była zbyt dynamiczna, jednak niewątpliwie bardzo wciągająca co przyciąga uwagę czytelnika. Nie wspominając oczywiście o wątku miłosnym, który choć momentami zbyt ckliwy, wzbogacał dodatkowo fabułę. Gorąco polecam!

marcia | 2012-02-18
Przeczytana: 18 lutego 2012

Zawiły i intrygujący romans. Ciekawy pomysł, ale słabe wykonanie.
Niestety tylko tyle można powiedzieć o tej książce.

Magda ksiazkowo01 | 2014-08-16

trzyma w napięciu, nie powiem. romans przeplatający się z kryminałem, super:)

Mysza_99 | 2012-07-16
Przeczytana: 14 lipca 2012

Książka przyzwoita. Może nie trzyma w ogromnym napięciu, jak niektóre kryminały, może akcja nie jest wartka, ale... tak generalnie to się bardzo przyjemnie czyta. Okraszona licznymi historiami miłosnymi nabiera dodatkowego uroku. Trochę przerażały mnie (ale nie wiem, czy w negatywnym, czy w pozytywnym sensie) erotyczne opisy. Bardzo odważne, bezpośrednie - bez upiększania, bez pozostawiania niedomówień. Mocno i szczegółowo. Nie przewidziałam końca, a to duży plus.

paula | 2015-01-09
Przeczytana: 08 stycznia 2015

Jednym słowem REWELACJA.Książka wciągająca od samego początku,nie można się od niej oderwać bo chce się wiedzieć co dalej.To druga przeczytana przeze mnie książka tej autorki i na pewno sięgnę po kolejną.

Copelia | 2013-09-08
Przeczytana: 08 września 2013

"Wstrząsająca zbrodnia, ognista namiętność i misternie tkana sensacyjna intryga w ekscytującej powieści" ~ Publishers Weekly

książek: 1905
Czarnoskrzydła | 2012-06-24
Przeczytana: 24 czerwca 2012

morderstwo uśpione przez lata, namiętność która rządzi życiem i pieniądze które dają władzę nad ludzmi

daria | 2011-10-12

Moja jedna z ulubionych książek tej autorki.