83-205-4512-9
karolinka

Bracia Zawadowie: Roman - adwokat i Paweł - aktor, dramaturg otrzymują tajemnicze listy, które burzą spokój w ich życiu. Autorka listów, stara kobieta, ginie z rąk zagadkowego mordercy. Roman broni oskarżonego. Paweł pisze sztukę, pt.: "Sumienie zła", w której fikcja splata się z rzeczywistością, a prawdziwy zabójca zostaje zdemaskowany. Wystawienie tej sztuki prowadzi do niespodziewanego, dramatycznego rozrachunku z przeszłością.

Moni | 2014-01-02
Katiusza | 2013-11-26