Laura i Pieczęć Siedmiu Księżyców

Tłumaczenie: Magdalena Michalik
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Laura Leander". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Videograf II
Laura und das Siegel der Sieben Monde
978-83-7183-548-3
fantasy, magia, dobro, tajemnica
Justilla

Drugi tom bestsellerowej serii o przygodach Laury Leander, którą pokochali czytelnicy w 20 krajach. W Niemczech dzielna dziewczynka ma ogromne rzesze fanów, a każdy kolejny tom osiąga coraz większe nakłady. Serią Petera Freunda zainteresowani są też producenci filmowi. Laura ma dopiero trzynaście lat, ale jest odważna i posiada nadzwyczajne umiejętności. Musi z nich zresztą zrobić użytek,...

Laura ma dopiero trzynaście lat, ale jest odważna i posiada nadzwyczajne umiejętności. Musi z nich zresztą zrobić użytek, jeśli chce wygrać niemal skazaną na niepowodzenie walkę z Czarnym Księciem Borbornem, który uwięził jej ojca. Również profesor Morgenstern stoi w tym starciu po właściwej stronie, aż do chwili, kiedy pod jego adresem pada zarzut morderstwa ślepego bibliotekarza, opiekuna sekretnego archiwum w klasztorze.

Na szczęście Laura może liczyć na Alaryka, giermka Białego Rycerza Paravaina, którego los rzucił na Ziemię z ojczystej Aventerry. Z jego pomocą dziewczynie udaje się zakraść do twierdzy Czarnego Księcia. Tam Borboron postawi ją przed najtrudniejszą decyzją w jej dotychczasowym życiu: musi dokonać wyboru między walką o Dobro i życiem swojego ojca. Może jej w tym pomóc jedynie Pieczęć Siedmiu Księżyców...

Estera | 2015-06-11

Drugi tom niezwykłej serii. Pełno tu miłości, akcja wartka i nieprzewidywalna. Polecam wszystkim.

Lily | 2014-06-07
Przeczytana: 07 czerwca 2014

Druga część bestsellerowej seri napisanej przez Petra Freunda o przygodach Laury. Niezwykle ciekawa i wciągająca opowieść.

Tali | 2012-12-02

Tak jak podobała mi się pierwsza część tak druga mnie nie zawiodła. Wartka akcja i fascynujący bohaterowie.

amitynotpity | 2014-04-17

Przeciętna. Dla fanów fantastyki. Dość wciągająca. Polecam na zimowe wieczory :)

Beattie | 2011-05-06

bardzo ciekawa historia i wciągająca akcja

Patrycja | 2012-12-28
Przeczytana: 26 grudnia 2012

Cudowna! :)

Niksa | 2013-02-07

Ta książka ma wiele ciekawych wątków akcji, chociaż to, co dzieje się na Aveneterze (czyli to pogrubionym drukiem) troszeczkę mnie nudzi. Ogólnie sama treść jest bardzo interesująca i dla tych, co lubią książki z ,,dreszczem'' to jest właśnie ta saga o Laurze, Kai i Łukaszu.

Rachel3 | 2015-01-30

Styl niewiele się poprawił, w sumie to się nie poprawił... Naprawdę nie wiem, skąd we mnie tyle masochizmu.

Ranu | 2015-12-01
Na półkach: Ulubione, Przeczytane

Świetna książka, cała seria po prostu mnie zdobyła, szczerze polecam :D

Tusia_Tusiałka | 2012-12-25

Ledwo przeczytałam. Myślałam, że się nigdy nie skończy.