Laura i proroctwo Srebrnego Sfinksa

Okładka książki Laura i proroctwo Srebrnego Sfinksa Peter Freund
Okładka książki Laura i proroctwo Srebrnego Sfinksa
Peter Freund Wydawnictwo: Videograf II Cykl: Laura (tom 3) fantasy, science fiction
Laura (tom 3)

A wiecie, że było lepiej? O tylko jedną gwiazdkę, ale jednak lepiej O.O

Alaryk :'(

Alaryk :'(

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Przeczytałam prawie całą książkę, ale zrezygnowałam i oddałam ją do biblioteki. Jak będę miała oszczędności to zapewne kupię sobie wszystkie części, ale jest tak wiele świetnych książek, że nie chce mi się teraz tracić na nią czasu.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

wciągająca opowieść

wciągająca opowieść

Dawno dawno temu przeczytałam dwie pierwsze części z serii o Laurze. Po upływie dłuższego czasu gdy byłam zajęta innymi książkami sięgnęłam w końcu po kontynuacje przygód Laury. Na początku jak to po długiej przerwie bywa w niektórych momentach nie wiedziałam o co dokładnie chodzi. Ludzka pamięć czasem zawodzi. Gdy stopniowo zagłębiałam się w lekturę wszystko stawało się jasne. Bohaterka jest już starsza. Czeka, na swój czas powrotu na Avanterre, bo w końcu musi odnaleźć swojego ojca.
W między czasie bierze udział w poszukiwaniu szczątków miecz, który może mieć istotne znaczenie dla sił światła. W rozwiązywaniu zagadek i pokonywaniu trudności będą jej pomagać wierni przyjaciele, ale nie można zapominać o siłach ciemności, które nie tylko marzą, ale i działają aby dziewczynie nie udało się osiągnąć celu.
....
Już mi się ta seria tak bardzo nie podoba, jeśli mam być szczera.
Już nie byłam tak zafascynowana przygodami Laury jak kiedyś. Jednak jeśli ktoś czytał poprzednie części to warto sięgnąć i po tę.

• Z biblioteki gimnazjum
  • 1: Fiction