Czarny lód

Wydawnictwo: HarperCollins
Black Ice
lód, sensacja
ola161

Chloe, która postanawia zmienić swoje życie, porzuca Amerykę i przenosi się do Paryża. Nieoczekiwanie dostaje propozycję tłumaczenia ważnych obrad, i w tym momencie wszystko się zmienia. Nowi ludzie, piękny zamek, wysokie honorarium - to tylko część prawdy, bowiem jej zleceniodawcy okazują się handlarzami bronią. Odkrywając ich sekret, Chloe wydaje na siebie wyrok śmierci. W ucieczce pomaga jej mężczyzna równie intrygujący, co niebezpieczny. Teraz Chloe musi zaufać człowiekowi, który zabija z zimną krwią...

gwiazdka | 2016-05-06
Na półkach: Rok 2016, Przeczytane
Przeczytana: 06 maja 2016

„Czarny lód” zapowiedziany został jako sensacja, ale w moim przekonaniu więcej w tej książce było romansu niż sensacji czy innych gatunków. W dodatku romans ten był marnej jakości, wszystko opisane dość tandetnie, bez polotu, postaci i wydarzenia nieprzekonywujące, bardzo przesłodzone i naciągane. Zero emocji, trochę tandetnych opisów i wyszła lekka powieść na jeden wieczór. Ale niekoniecznie polecam, znam dużo lepsze książki sensacyjne, nawet niektóre harlequiny są lepiej napisane niż ta powieść.

Ani | 2016-06-28
Przeczytana: 28 czerwca 2016

Co by nie było, że jestem monotematyczna w swoich wyborach książkowych ;) i z racji wakacyjnego rozkładu mpk (czyli dłuższego oczekiwania na tramwaj/autobus) postanowiłam sięgnąć po coś lekkiego, rozluźniającego i przyjemnego... Niestety nie było przyjemnie ani luźno, mordowałam się straszliwie czytając o perypetiach Chloe. Historia przewidywalna - przestępczy świat, niewinne choć odważne dziewczę, niebezpieczny zbawiciel. Całość w miarę zgrabnie napisana, historia nawet intrygująca ale postaci to porażka. Męczący, niespójni, pogubieni. Szkoda, bo może wyszłoby coś dobrego.

Pami | 2013-10-04
Przeczytana: 03 października 2013

Książka idealna na jesienne wieczory. Szybko rozgrywająca się akcja, pełno intryg, niedomówień, kontrowersji oraz romans.
Naprawdę książka godna polecenia.

Ziutka | 2013-09-12

Bardzo interesująca i co najważniejsze bardzo wciągająca książka. Moją uwagę zwrócił przede wszystkim tajemniczy wybawca głównej bohaterki, któremu ona mimo wszystko decyduje się zaufać.

Goszka | 2015-02-14
Na półkach: 2015, Przeczytane
Przeczytana: 14 lutego 2015

"Czarny lód" to nic innego jak odrealniony romans z tajemnicami w tle. Relaksuje i jest wręcz idealny jako odskocznia od rzeczywistości. Nie sposób się nie domyślić zakończenia, bo postacie są tak samo banalne jak fabuła, ale mimo to wciąga :)

Cosmo | 2013-03-10
Przeczytana: 10 marca 2013

Książka wciąga niesamowicie, przeczytałam ją w ciągu jednego dnia. :)

MalaReaderka | 2015-06-01

Książka ciekawa, ale niczego nie urywa...Trzeba przyznać, fabuła inna niż zazwyczaj można spotkać w romansach. Jeżeli ktoś szuka połączenia sensacji z motywem zimnego zabójcy i miłości to można przeczytać.

Paulina Andrzejczak | 2014-04-03

Książka wciągająca od pierwszych stron. Bardzo intrygujący i zarazem niebezpieczny mężczyzna, który mimo wszystko, bardziej przyciąga niż odpycha. Chętnie do niej wracam.

Aleksandra | 2016-05-01
Przeczytana: 01 maja 2016

Chloe Underwood jest młodą Amerykanką,która na przekór rodzicom wyjechała do Paryża i od dwóch lat wiedzie dość nudne życie w tym mieście miłości.Tęskni za gorącym romansem,marzy jej się przygoda pełna niebezpieczeństw i ostrego seksu z pociągającym nieznajomym.Wkrótce jej pragnienie się spełnia,bo współlokatorka Sophie składa jej propozycję.Chloe ma przez weekend być tłumaczką w bajecznym zamku podczas obrad grupy ludzi na temat eksportu bydła i żywności.Już wkrótce okazuje się,że są to handlarze bronią,a Chloe staje się dla nich niewygodnym świadkiem,którego trzeba zabić.Nieoczekiwanie z pomocą dziewczynie przychodzi jeden z uczestników spotkania,tajemniczy,przystojny i śmiertelnie niebezpieczny zabójca Bastian Toussaint.Mężczyzna ratuje Chloe od niechybnej śmierci,sam narażając się na utratę życia,jest bowiem tajnym agentem Komitetu,który ma zlikwidować szajkę handlarzy bronią.Splot wydarzeń powoduje,że łączy ich intensywne pożądanie i niesamowity seks oraz ciągła ucieczka przed...

dziunia | 2012-08-25

lubię takie książki w których mężczyzna jest ciekawie wykreowany, tajemniczy, który budzi zainteresowanie i po ukończeniu książki myśli się o nim jeszcze przez kilka dni . Bastian został właśnie tak opisany ;) polecam