Przynęta

Wydawnictwo: Da Capo
Heartbreaker
83-7157-522-X
villemo47

Konfesjonał to miejsce, do którego zwykle przychodzą ludzie, by zrzucać z siebie brzemię grzechów. Ksiądz Tom przeżywa jednak chwilę grozy, kiedy okazuje się, że spowiada psychopatycznego mordercę, któremu przyświeca zgoła inny cel. Nieznajomy zjawia się bowiem w konfesjonale, by chełpić się swą zbrodnią, a co więcej - by zapowiedzieć kolejną, której ofiarą ma być nie kto inny, jak Laurent, ukochana młodsza siostra księdza Toma.

Agent FBI i ksiądz. Trudno wyobrazić sobie ludzi bardziej się od siebie różniących. Mimo to księdza Toma i agenta Nicholasa Buchanana od lat łączy prawdziwa męska przyjaźń. Nic więc dziwnego, że kiedy najbliższej osobie księdza Toma grozi niebezpieczeństwo, zwraca się on do przyjaciela. Nicholas Buchanan nie waha się ani chwili, przyjmując na siebie rolę ochroniarza siostry przyjaciela. Tyle tylko, że nie wie jeszcze, jak bardzo jest atrakcyjna i jak bardzo uparta.

Alexandra | 2014-03-01

Ciekawa książka, pełna zwrotów akcji. Kiedy wydaje nam się, że sprawa jest już rozwiązana, okazuje się, że znajdujemy się dopiero na początku doskonale obmyślanego, niebezpiecznego planu gdzie każdy może być wrogiem. W takiej sytuacji komu powinno powierzyć się swoje zaufanie? Czy zwyczajny człowiek może okazać się zabójcą? Na pewno są lepsze książki ale jeśli chcecie przez chwile zatonąć w świecie FBI i poczuć dreszczyk emocji polecam :)

Arlenn | 2014-06-18
Przeczytana: 26 grudnia 2013

Ach, byłam blisko. Prawie udało mi się rozpracować mordercę. No, prawie. Miałam dwóch podejrzanych, ale z dwojga złego byłam jednak przekonana, że to ten drugi. Ehh. Taka pomyłka. Czuję się rozczarowana sobą.
W każdym razie fabuła szczegółowo opracowana i wszystko trzyma się całości. Kiedy do rozmowy włączał się Noah chichotałam jak głupia. Mimo, że postać drugoplanowa to jednak najbardziej go polubiłam ze wszystkich bohaterów.

| 2013-12-26
Na półkach: Przeczytane, Romanse