Intymność

Tłumaczenie: Ewa Błaszczyk
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wszystko dla Pań". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
Intimacies
83-7245-463-9
romans
Wanda

Przed siedemnastu laty Cassidy Buchanan, córka najbogatszego człowieka w Prosperity, zakochała się w przystojnym awanturniku. Ale chłopaka został oskarżony o podpalenie i morderstwo. Wkrótce zniknął z miasta na zawsze. Teraz Cassidy wraca do rodzinnego domu. I rozgrywa się kolejny dramat. Na jaw wychodzi wstrząsająca tajemnica, a z popiołów budzą się gorące i niebezpieczne płomienie skrywanej namiętności...

Kasiek | 2014-11-17
Na półkach: 2014, Przeczytane
Przeczytana: 17 listopada 2014

Lekki kryminał dla pań, w którym więcej jest z romansu niż z sensacji. Miłość i namiętność okupione cierpieniem i tęsknotą. Wiele rodzinnych tajemnic skrywanych przez lata i jak to w kryminałach bywa nieoczekiwane zakończenie. Akcja toczy się szybko, nie sposób się nudzić, przez co czytanie tej książki nie zajmuje zbyt wiele czasu.

mania_kch | 2014-10-27
Na półkach: 2014, Przeczytane

Rewelacyjna książka, czyta się szybko bo trudno się od niej oderwać. Czytelnik znajdzie w niej miłość‚ napięcie‚ przygodę oraz co najważniejsze tajemniczą‚ mroczną i trzymającą w napięciu intrygę.
Polecam :)

blackwidow_33 | 2014-09-12
Przeczytana: 12 września 2014

Po prostu świetna książka! Nie mam co oszukiwać, że uwielbiam czytać romansidła, ale takie z domieszką tajemnicy i zbrodni najnormalniej kocham :)

W "Intymności" stajemy się częścią miasteczka Prosperity. Jest to niewielka mieścina trzymająca się na mapie tylko dzięki dobrze prosperującej firmie Buchanana. W owej firmie swoje miejsce znajduje Brig McKenzie-przystojny, arogancki i wybuchowy 19-latek.

Pierwsza część skupia się głównie na relacjach Briga z córkami Buchanana-Cassidy i Angie. Dziewczyny są siostrami przyrodnimi, różnią się od siebie jak ogień i woda, może jedynie temperament mają podobny. Jedyne co je łączy (oprócz tego samego ojca) to ochota na Briga. Która z nim będzie? Jak rodzi się uczucie? Jakie są skutki spotkań z dziewczynami z "dobrego" domu?
Odpowiedzi na te pytania znajdziemy w pierwszej części:)

W drugiej części lawirujemy między sekretami, niedopowiedzeniami i półprawdami. Niby wiemy wszystko, a na koniec przekonujemy się że nie wiemy nic. Mamy 3 trupy i...

maggnolia | 2014-11-05
Przeczytana: 05 listopada 2014

Zagmatwane tajemnice i piękna historia o miłości, zemście, pragnieniach bogaczy.

Mała-klamczucha | 2014-04-29

Sądziłam że to "Bez litości" jest arcydziełem.Muszę przyznać że się myliłam."Intymność" fascynowała mnie od samego przeczytania opisu.Wiedziałam że to będzie coś wyjątkowego i nie zawidołam się.Autorka zachwyciła mnie ponownie, wielokrotnie zaskakując.

W powieści najlepsze jest to że na odpowiedzi, można bardzo łatwo znaleźć odpowiedzi.Jednak nikt się nie wgłębia w zachowania bohaterów na początku, a z nich można bardzo wiele wyczytać.

Postacie są bardzo ciekawe, podobnie jak fabuła- skomplikowane..Chyba tylko Brig i Cass byli tacy zwykli.Reszta osób miała jakiś sekret, coś okropnego i czasami obrzydliwego. Jednak wszystko składa się na cudowną całość.

Agnieszka | 2013-11-30
Na półkach: Przeczytane, Jackson
Przeczytana: 30 listopada 2013

Książka pełna miłości, napięcia.. Tajemnicza, pełna przygód. Mnie porwała i zachwyciła! Rewelacyjna! Polecam! :)

Adrienne | 2014-03-07
Przeczytana: 2013 rok

w tej książce jest zaskoczenie za zaskoczeniem, niespodzianki na każdym kroku :D czy też kartce :D kolejna książka Lisy Jackson, która jest wciągająca, czyta się ja z zapartym tchem i nie chce się przestać, kończąc jeden rozdział mówiłam sobie jeszcze tylko ten jeden, i tak było za każdym razem :D kiedy kończył się rozdział :D jest naprawdę świetna :D

daria | 2011-10-14

Fajna książka. Jest to bardziej romans, niż thriller, a takich z reguły nie czytam, ale podobała mi się.

| 2012-02-16

to też kocham ...

matsy | 2013-03-31
Przeczytana: 29 marca 2013

Wciągająca, momentami zaskakująca, warto przeczytać:)