Czarny koń

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie
Dark Horse

Elena pracowała jako agent do spraw narkotyków w biurze szeryfa na Florydzie. Jednak po ostatniej, nieudanej akcji jej życie legło w gruzach, a ona sama porzuciła służbę. W ucieczce przed prześladującymi ją koszmarami przyjmuje posadę stajennej na farmie. Monotonną wegetację przerywa pojawienie się 12-letniej Molly, zaniepokojonej zniknięciem siostry. Elena podejmuje się roli prywatnego detektywa i wkracza w pozornie spokojny świat jeździecki. Banalna z pozoru sprawa okazuje się zaledwie jednym ogniwem w długim łańcuchu ciemnych interesów, oszustw i morderstw.

kwiatek29 | 2012-10-04
Przeczytana: 04 października 2012

Życie Eleny Estes,agentki do spraw narkotyków,po nieudanej akcji legło w gruzach.Przyjmuje posadę stajennej na farmie przyjaciela.Pewnego dnia, przychodzi do niej dwunastoletnia dziewczynka,zaniepokojona zniknięciem siostry.Elena nie bez oporów postanawia pomóc Molly.Książka jest pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji,zakończenie zaskakujące.

Andrew Vysotsky | 2015-10-31
Przeczytana: 31 października 2015

Konie są jak ludzie; jednym los przypisał rolę szkap pociągowych, a innym gwiazd, budzących niezwykłe emocje i których kariery śledzą szerokie rzesze fanów oraz biznesmenów. Do tych wybrańców fortuny w zwierzęcym świecie należą konie startujące w takich dyscyplinach, jak różnego rodzaju wyścigi, skoki i ujeżdżenie (dresaż, z fr. dressage – tresura). Jakiś czas temu podzieliłem się z Wami moimi wrażeniami z lektury polskiej odsłony tego tematu, czyli szóstej powieści z cyklu Komisarz Maciejewski pióra Marcina Wrońskiego, zatytułowanej Haiti. Dziś czas na podsumowanie wersji made in USA, czyli na refleksje ze spotkania z Czarnym koniem napisanym przez amerykańską mistrzynię kryminału Tami Hoag.

Elena Estates pracowała jako agent do spraw narkotyków w biurze szeryfa na Florydzie. Podczas ostatniej akcji wszystko się zawaliło. Zginął jeden z towarzyszących jej policjantów, a ona sama została ciężko ranna. Obwiniana przez kolegów o śmierć jednego z nich, poraniona fizycznie i...

ula | 2013-02-12

Może tak bardzo nie porywająca, ale czyta się bardzo dobrze. Mogę z czystym sumieniem polecić. Jest to pierwsza pozycja tej autorki przeczytana przeze mnie. Chętnie sięgnę jeszcze po inne książki autorstwa pani Tami Hoag, jest w czym wybierać.

książek: 2065
Anna Gręda | 2012-02-14

Wspaniała książka. Wątek romantyczny ledwie widoczny, nie przysłania nam kryminalistyki w tej powieści, nie jest wysunięty na pierwszy plan. Świetnie rozbudowani bohaterowie, wartka akcja. Polecam :)

Pocahontas | 2013-06-24

Łatwa,lekka i przyjemna ale nie nastawiajcie się na fajerwerki.

Arana5V | 2016-07-06
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane