Nigdy za ciebie nie wyjdę

Okładka książki Nigdy za ciebie nie wyjdę Magdalena Krauze
Okładka książki Nigdy za ciebie nie wyjdę
Magdalena Krauze Wydawnictwo: Wydawnictwo Mięta literatura obyczajowa, romans
Wydawnictwo Mięta
2024-05-08
2024-05-08
powieść obyczajowa

Kiedy sięgam po książkę Magdaleny Krauze zawsze rezerwuję sobie kilka godzin, bo wiem że jak już zacznę czytać, to nie będę mogła jej odłożyć. Tak samo było dziś.
Pokochałam wszystkich bohaterów. Uśmiałam się do łez, ale pod koniec zrobiło się nieco poważniej i za to autorce dziękuję, że nawet w tak relaksującej niemal letniej książce udało jej się wpleść zagmatwane rodzinne wątki. A już historia babci Anieli to pozamiatała.
Polecam. Relaks gwarantowany.

Jak pewnie każdy z Was, tak i ja mam swoich ulubionych autorów, ulubione autorki. Jedną z nich zdecydowanie jest Magdalena Krauze, autorka "Nigdy za Ciebie nie wyjdę". Książki, która swoją premierę będzie miała już za tydzień, 8 maja. Magda jest autorką, która za każdym razem utwierdza mnie w przekonaniu, że jej książki, to ja w ciemno już mogę brać, spokojnie. Nie inaczej było i tym razem. Ci co są ze mną dłużej, to wiedzą, że ostatnio mam straszny problem z książkami komediowymi, w których ma być wesoło. Mnie to z reguły żenuje zamiast śmieszyć, ale powiem Wam, że Magda zdecydowanie umie w mój humor. Ta książka była przekozacka od początku. Zarówno w relacji Liwia-Mateusz, jak i bohaterowie drugoplanowi, Ulka, Anielka, Marysia...

Autora po raz kolejny swoim lekkim stylem i niebanalnym pomysłem na historię sprawiła, iż w pełni odpłynęłam. Kompletnie dałam się ponieść lekturze , a przy tym, całkowicie mogłam się zrelaksować. Niby jest to historia lżejsza, ale autorka nie byłaby sobą, gdyby nie wplotła tutaj także trudnych tematów. Ale to wszystko jest takie wyważone, takie ahhhh.... Aż żałuję, że nie mogę ponownie przeczytać tego "pierwszy raz".

Historia bawi, ale też wzrusza ;)

Polecam serdecznie!

Tym razem autorka zaprasza nas do innej odsłony swojej twórczości. Czuję się zrelaksowana i odprężona, bo przeczytałam życiową historię napisaną w lekkim stylu. Polecam!

• 1G- Ulubione Okładki/Wydania Książek
  • Obyczajowa z romansem w tle
  • 2H- Książki o Orginalnych/ Niepowtarzalnych Wątkach
  • Przed premierą