Jeszcze się kiedyś spotkamy

Okładka książki Jeszcze się kiedyś spotkamy Magdalena Witkiewicz Patronat Logo
Patronat Logo
Okładka książki Jeszcze się kiedyś spotkamy
Magdalena Witkiewicz Wydawnictwo: Filia literatura obyczajowa, romans
Filia
2019-05-15
2019-01-01
II wojna światowa kryzys małżeński literatura polska miłość poszukiwanie prawdy powieść obyczajowa relacje rodzinne rodzina uczucie wspomnienia
Inne

Miłość to największy rollercoaster na świecie

UWIELBIAM❤️.

UWIELBIAM❤️.

Piękna opowieść o miłości, przertwaniu, tęsknocie i czekaniu na lepsze jutro. Polecam

Wspaniała i niesamowita historia! Książka wciągnęła mnie od pierwszych stron. Bardzo lekka, ciepła, życiowa, wzruszająca. Zakończenie chwyta za ❤️. Super odskocznia od cięższych lektur . Polecam ogromnie

Bardzo wciągająca, wzruszająca. I to co lubię najbardziej, po tych wszystkich thrillerach czy historycznych książkach, ciepła i z dobrym zakończeniem 😁
A swoją drogą to zabawne, że kolejny raz gdy zaczyna coś się pojawiać w moim życiu, tak jak teraz historię rodowe, historie zapisane w genach, to trafiam na książkę, w której ten temat również jest poruszany 😁

Polecam. Bardzo. Ciepła, wzruszająca, chwytająca za serce. Przeczytałam na jednym wdechu..skłania do refleksji, do zatrzymania się, do przemyśleń. Podobała mi się. Bardzo.

Ależ to się lekko czytało. Fajna pozycja na zimowe wieczory.

Ależ to się lekko czytało. Fajna pozycja na zimowe wieczory.

Piękna historia ❤️

Piękna historia ❤️

Czytaniu tej książki towarzyszy cały wachlarz emocji: radość, smutek, łzy, zaduma, tęsknota, śmiech, złość... Historyczny Grudziądz, znajome miejsca, z nieznaną przeszłością. Różnorodność postaci, poglądów, a jednak wszystko idealnie się uzupełnia. Wnioski, jakie wyciągnęła Adela są do bólu prawdziwe, historia nie kończy się romantycznym happy endem, ale nadal szczęśliwie. O tej książce mogę powiedzieć z pewnością, że jeszcze się kiedyś spotkamy :⁠-⁠)

Zdecydowanie warto przeczytać tę pozycję. Stanowi wspaniały bodziec do refleksji - zarówno nad przeszłością jak i naszą doczesnością. Serdecznie polecam :)

Książka bardzo wciągająca, chwilami zabawna, wzruszająca i wstrząsająca. Piękna historia. Polecam.

• Przeczytane 2019