Powrót do Jagodna

Okładka książki Powrót do Jagodna Karolina Wilczyńska
Okładka książki Powrót do Jagodna
Karolina Wilczyńska Wydawnictwo: Czwarta Strona Cykl: Stacja Jagodno (tom 11) literatura obyczajowa, romans
Stacja Jagodno (tom 11)
Czwarta Strona
2023-02-22
2023-02-22

Fajnie jest wrócić do znanych bohaterów i dowiedzieć się co się u nich wydarzyło. Uwielbiam tę serię.

Dobre zamknięcie całego cyklu. Stacji Jagodno to bardzo przyjemna odskocznia od codzienności dobra na wyciszenie, mimo że jest w tym cyklu opisanie wiele problemów. Polecam.

Powrót do Jagodna dla mnie bardzo przesłodzony.

Powrót do Jagodna dla mnie bardzo przesłodzony.

Kolejny raz czuję się jak po odwiedzinach u przyjaciół. Pokrzepiona ich dobrocią, mądrością i siłą oraz otulona ciepłem płynącym z kart książki.
I coś mi mówi że to nie było ostatnie spotkanie... Ciekawe czy się mylę... ☺️

I coś mi mówi że to nie było ostatnie spotkanie... Ciekawe czy się mylę... ☺️

Trzeba znać całą serie by sięgnąć po te pozycję. Mamy tu cały rozstrzał bohaterów i co u nich słychać obecnie, no może rok temu. Kto lubił Jagodno to tak z przyzwyczajenia do historii bohaterów powróci i jak powstanie kolejna część to też z przyjemnością poczytamy :) miły umil acz chwili

,,Stacja Jagodno" to mój ulubiony cykl autorki .Z radością powitałam więc kolejny tom.,,Powrót do Jagodna " jest podróżą do dawno niewidzianych znajomych.Autorka pokazuje nam jak radzą sobie właściciele pensjonatu ,co słychać u babci Róży i hrabianek.Jak wszyscy przetrwali czas pandemii i jak znoszą obecną sytuację na świecie.Po raz kolejny widać ogromne serce Tamary,w której domu zawsze znajdzie się miejsce i pocieszenie dla potrzebujących.Jak w każdej części cyklu tak i tutaj pojawia się nowa postać na życiowym zakręcie.Czy Diana znajdzie tu spokój ,ukojenie i swoją życiową drogę?Mimo wielu różnych sytuacji,zmian na świecie w Jagodnie jedno pozostaje bez zmian...dobro i otwarcie na drugiego człowieka.

Ale jakto koniec???

Ale jakto koniec???

nudnawa, schematyczna, ckliwa i chwilami sentymentalna do wyrzygu

nudnawa, schematyczna, ckliwa i chwilami sentymentalna do wyrzygu

Troszkę mniej ciekawa niż poprzednie. Ale zawsze muszę przeczytać cykl do końca. Już tak mam

Tak naprawdę długo wzbraniałam się przed wyprawą do Jagodna. Kiedy zaczęłam czytać to przepadłam. Cudowne historie i cudowni ludzie. Polecam całą serię.

• Przeczytane 2023
  • Obyczajowe