BeataT 
status: Czytelnik, ostatnio widziany 1 godzinę temu
Aktywności (z ostatnich 3 miesięcy)
2019-04-21 16:39:28
Dodał książkę na półkę: Chcę przeczytać
Autor:
 
2019-04-21 16:34:47
Dodał książkę na półkę: Przeczytane, Polska Literatura, Przeczytane w 2019

Ania Przybylska i jej biografia. O karierze czyli filmach w których zagrała jak i reklamach. O życiu prywatnym, małżeństwie, dzieciach i tych chwila ostatnich gdzie walczyła z chorobą i co gorsze z mediami ...Była piękna, młoda i tak lubiana.

 
2019-04-21 16:30:46
Dodał książkę na półkę: Przeczytane, Jax Joanna, Polska Literatura, Przeczytane w 2019
Autor:
Cykl: Zanim nadejdzie jutro (tom 1)

"Historia zwykłych ludzi, których życie zmienia się w ciągu kilkunastu minut " W pierwszej części poznajemy grupę osób dobrze zapowiadającą się aktorkę i jej mężna lekarza, zamożną rodzinę z pannami bliźniaczkami, rodzinę z małą dziewczynką jak i lekkoducha grajka na saksofonie i chłopca który musi zając się niewidomym dziadkiem. Poznajemy życie tych osób z wyraźnym podziałem na sfery... "Historia zwykłych ludzi, których życie zmienia się w ciągu kilkunastu minut " W pierwszej części poznajemy grupę osób dobrze zapowiadającą się aktorkę i jej mężna lekarza, zamożną rodzinę z pannami bliźniaczkami, rodzinę z małą dziewczynką jak i lekkoducha grajka na saksofonie i chłopca który musi zając się niewidomym dziadkiem. Poznajemy życie tych osób z wyraźnym podziałem na sfery społeczne. Jesteśmy na Kresach Wschodnich w czasie gdy wybucha wojna i za parę dni wkraczają też Rosjanie ... powinniśmy poznawać losy naszych przodków. Jest to moja pierwsza książka tej autorki, będę szukać kolejnych tomów o może i innych książek.

pokaż więcej

 
2019-04-21 16:28:21
Cykl: Kupidyn w spódnicy (tom 1)

Biuro matrymonialne, czy w ówczesnych czasach portali internetowych, może jeszcze funkcjonować ? Wanda zdradzona na rozstaju dróg,( typowe dla wielu obyczajówek) podejmuje pracę w biurze matrymonialnym, którego właścicielka umiera. Nasza bohaterka musi podjąć decyzje, czy chce przejąć biznes. Fajnie napisana opowieść, wciągająco i tak przyjaźnie, by poznać ludzi którzy szukają tej drugiej... Biuro matrymonialne, czy w ówczesnych czasach portali internetowych, może jeszcze funkcjonować ? Wanda zdradzona na rozstaju dróg,( typowe dla wielu obyczajówek) podejmuje pracę w biurze matrymonialnym, którego właścicielka umiera. Nasza bohaterka musi podjąć decyzje, czy chce przejąć biznes. Fajnie napisana opowieść, wciągająco i tak przyjaźnie, by poznać ludzi którzy szukają tej drugiej połówki ;) seria ma jeszcze 2 cz po które sięgnę

pokaż więcej

 
2019-04-04 16:13:44
Cykl: Lipowo (tom 10)

To już 10 cz- losów policjantów z Lipowa. I tym razem opowieść nas wciąga, bo jest napisana świetnie. Szukasz dobrego kryminału/ thrillera to śmiało sięgnij po tę serię. Każda cześć to osobna historia, którą rozwiązują nasi bohaterowie ze słynnego już miasteczka hmmm czy wioski ;) Zdarzenie ma drugie dno, czyli czekam na kolejną książkę.

 
2019-04-04 16:12:11
Cykl: Wieczór taki jak ten (tom 3)

Liczyłam na ...tę magie w iście Świątecznym klimacie i gdzieś coś mi umknęło( chyba nie o tych świętach myślę, bo czytałam książkę w marcu). Wprawdzie wszystkie wydarzenia jak to przystało w tym niesamowitym miesiącu ładnie nabierają rumieńców, by wszyscy wokół mogli przyjemnie spędzić Święta ...iskierką jest tło i wspomnienia byłej właścicielki dworku. Szybko czytająca się opowieść.

 
2019-04-04 16:10:38
Cykl: Wieczór taki jak ten (tom 2)

Poznajemy parę osób i ich życiowe zmagania te codzienne jak i miłosne. Miłość płata figla raz staje obok w imię czego, a innym razem czy już przemija, by dać szanse innej :) Fajna kontynuacja.

 
2019-04-01 14:08:44

Kontynuacja drugiej części. Bliźniaczki postanawiają odciąć się od miejsca w którym coś sie wydarzyło jak i ludzi którzy je otaczali (2cz cyklu) A mamusia narozrabiała... przewodnia myśl stara miłość nie rdzewieje - błędy trzeba naprawiać lub wybaczać. Przyjemna opowieść.

 
2019-04-01 14:07:58

I nie trzeba znać pierwszej części, by po te sięgnąć, ale dobrze mieć po tej trzecią część bo będzie kontynuacja. Mamuśka zostaje ta sama ale głównymi bohaterkami są siostry bliźniaczki. Jedna spokojna planująca ślub, a druga jakże odmienna w każdej kwestii. W ich świat wkracza mężczyzna... Różne poglądy inne wyobrażenia w dobrze napisanej książce

 
2019-04-01 14:06:22

Ta część z trzech obecnych najbardziej mi się podobała. Zwariowane mamusię jedna pragnie wydać ponownie córkę, a druga trzyma synka dla siebie. Zwariowana opowieść z humorem.

 
2019-04-01 13:28:07
Dodał książkę na półkę: Przeczytane, Polska Literatura, Przeczytane w 2019

Autorzy rozmawiają z wieloma znanymi osobami o życiu -jego sensie, czy to w sferze prywatnej czy publicznej jak i kościelnej. Co robią na co dzień w co się angażują i gdzie się spełniają :) Wszystkie te wywiady ukazywały się w miesięczniku " W drodze " a teraz zostały zebrane w tej oto książce. Czasami warto sięgnąć po inny gatunek literacki, niż ten co czytamy na co dzień, by spojrzeć na... Autorzy rozmawiają z wieloma znanymi osobami o życiu -jego sensie, czy to w sferze prywatnej czy publicznej jak i kościelnej. Co robią na co dzień w co się angażują i gdzie się spełniają :) Wszystkie te wywiady ukazywały się w miesięczniku " W drodze " a teraz zostały zebrane w tej oto książce. Czasami warto sięgnąć po inny gatunek literacki, niż ten co czytamy na co dzień, by spojrzeć na świat inaczej.

pokaż więcej

 
2019-03-01 17:07:38
Ma nowego znajomego: Anna
 
2019-03-01 16:36:27

Czy to jawa czy sen, a może umysł płata nam figla. Realia, a coś co może się zdarzyć - odwrócony obraz nie dla wszystkich do pojęcia. Nie wszyscy to zrozumieją, bo nie wielu zdarza sie taka tragedia, a powroty bywają różne ...zagadkowo, ale wnioski każdy na koniec różne może wyciągnąć

 
2019-03-01 16:34:11
Cykl: Trzy odbicia w lustrze (tom 2)

Lata minęły Ania próbuje ułożyć sobie życie i dowiaduje się od babci Zosi, że nad rodziną wisi klątwa która daje jedno a odbiera drugie. Niestety niektóre sprawy w czasie wojny nie zostały zamknięte, czasem po latach trzeba zacierać ślady co nie wróży nic dobrego dla naszych bohaterów.
Bardzo ciekawa książka.

 
2019-03-01 16:31:19
Cykl: Trzy odbicia w lustrze (tom 1)

Rok 1939 wojna -Wołyń, gdzie wkrótce wtargnęli Sowieci i jeszcze ta klątwa. Warszawa w płomieniach, terror powojenny - tragedie rodzinne i zmagania Zosi jej córki, a potem wnuczki. Po kolejną część sięgamy bez zastanowienia

 
Moja biblioteczka
890 387 5310
Porównaj książki w Waszych biblioteczkach.
Sprawdź oceny wspólnych książek.
Tyle książek ma ten użytkownik w swojej biblioteczce.
Tyle opinii dodał ten użytkownik.
Tyle plusów otrzymał ten użytkownik za swoje wypowiedzi.
Znajomi (41)

Ulubieni autorzy (24)
Lista ulubionych autorów
Ulubione cytaty (2)
lista cytatów
zgłoś błąd zgłoś błąd