BeataT 
status: Czytelnik, ostatnio widziany 3 dni temu
Aktywności (z ostatnich 3 miesięcy)
2018-11-15 17:22:09
Dodał książkę na półkę: Chcę przeczytać
 
2018-11-15 17:15:51
Cykl: Bądź przy mnie zawsze (tom 2)

Przypadek, a może zrządzenie losu, że na drodze naszej bohaterki pojawia się mała istotka i całe życie wywraca się do góry nogami.Łucja podejmuję trudną decyzję poświęcając się, a zarazem zyskując miłość chorej dziewczynki. Ciężko być samotną mamą, która musi stawić czoła wielu przeciwnością ...Piękna opowieść

 
2018-11-15 17:13:50
Cykl: Bądź przy mnie zawsze (tom 1)

Ona z planami na przyszłość doktorat za granicą, On dobry chłopak prowadzący gospodarstwo po rodzicach. Miłość nie wybiera jak widać ale czy jest w stanie przetrwać gdy ktoś próbuje jej przeszkodzić ? I jednocześnie mamy piękną opowieść starszej pani, która wraca po latach z emigracji. Żeby było jeszcze ciekawiej to jest jeszcze młodzieniec z zaburzoną osobowością. Całość jest wspaniałą... Ona z planami na przyszłość doktorat za granicą, On dobry chłopak prowadzący gospodarstwo po rodzicach. Miłość nie wybiera jak widać ale czy jest w stanie przetrwać gdy ktoś próbuje jej przeszkodzić ? I jednocześnie mamy piękną opowieść starszej pani, która wraca po latach z emigracji. Żeby było jeszcze ciekawiej to jest jeszcze młodzieniec z zaburzoną osobowością. Całość jest wspaniałą opowieścią :)

pokaż więcej

 
2018-11-15 17:08:00
Dodał książkę na półkę: Przeczytane, Polska Literatura, Przeczytane w 2018

Przez przypadek gdzieś widziałam filmik pani Kasi, o diecie i nieźle się uśmiałam, to czemu by nie książka myślę. I cóż zrobiłam błąd czytając jak leci, a tej książki tak nie można czytać, ją trzeba sobie dozować rozdziałami, bo traci całość na wartości. W mym odczuciu autorka przelała na papier własne poglądy, czy też spostrzeżenia z którymi możemy się zgadzać lub nie ... jedno nas śmieszy,... Przez przypadek gdzieś widziałam filmik pani Kasi, o diecie i nieźle się uśmiałam, to czemu by nie książka myślę. I cóż zrobiłam błąd czytając jak leci, a tej książki tak nie można czytać, ją trzeba sobie dozować rozdziałami, bo traci całość na wartości. W mym odczuciu autorka przelała na papier własne poglądy, czy też spostrzeżenia z którymi możemy się zgadzać lub nie ... jedno nas śmieszy, a inne może pozostać obojętne, lub po prostu do nas nie przemawiać i tyle.

pokaż więcej

 
2018-11-15 17:05:47
Dodał książkę na półkę: Przeczytane, Obuch Marta, Polska Literatura, Przeczytane w 2018
Autor:

Tytuł mnie przyciągnął, choć i tak miło wspominam książki pani Marty...co z tym tytułem no nijak wiedzmy nie znalazłam ? Bożena to pani dyrektor banku, która dostaje spadek do podziału pod pewnymi warunkami w miejscu dla mnie fajnym;) Kryminał który ginie w plątaninie wesołych zdarzeń - bardzo fajna opowieść.

 
2018-11-15 17:00:26
Dodał książkę na półkę: Przeczytane, Polska Literatura, Przeczytane w 2018

Sporo na rynku pojawiło się takiego typu poradników i bardzo dobrze, bo możemy sobie wybrać to co nas interesuje. Ogólny o całym naszym kraju to taka wycieczka, by nas nakierować w który region byśmy chcieli wyruszyć, a dopiero wtedy możemy coś sobie doszukać jeszcze np. w internecie ;) Poradnika nie da się przeczytać za jednym podejściem.... do niego trzeba zaglądać sobie co jakiś czas, gdy... Sporo na rynku pojawiło się takiego typu poradników i bardzo dobrze, bo możemy sobie wybrać to co nas interesuje. Ogólny o całym naszym kraju to taka wycieczka, by nas nakierować w który region byśmy chcieli wyruszyć, a dopiero wtedy możemy coś sobie doszukać jeszcze np. w internecie ;) Poradnika nie da się przeczytać za jednym podejściem.... do niego trzeba zaglądać sobie co jakiś czas, gdy planujemy wypad w nieznane ...

pokaż więcej

 
2018-11-15 13:58:03
Ma nowego znajomego: smolkosia
 
2018-11-15 13:57:50
Ma nowego znajomego: Barbara Bereżańska
 
2018-11-08 19:39:36
Cykl: Malownicze (tom 4)

Nie zawsze może być tak sielsko, bo by nudą powiało ;) Muszą być jakieś rozterki i zawirowania w związku naszej bohaterki, która musi coś postanowić, ale najpierw czas zakończyć sprawę spadku. Plotki głoszą, że Magda jest bajecznie bogata i tu mamy zabawne sytuacje ale i też pełno zagadek którym nasza bohaterka musi podołać.

 
2018-11-08 19:37:29
Cykl: Malownicze (tom 3)

Początek tajemniczy starszy pan pojawia się w miasteczku, bo zobaczył na fotografii z przed lat znajomą postać - tylko lat przybyło i czy to ona ... I tym razem mamy podróż w czasy wojenne gdzie nie było łatwo żyć nie mówiąc już o miłości. Książka przyciąga swą opowieścią o tajemniczym pierścionku- klejnocie rodzinnym przekazywanym z pokolenia na pokolenie, który nagle pragnie "się... Początek tajemniczy starszy pan pojawia się w miasteczku, bo zobaczył na fotografii z przed lat znajomą postać - tylko lat przybyło i czy to ona ... I tym razem mamy podróż w czasy wojenne gdzie nie było łatwo żyć nie mówiąc już o miłości. Książka przyciąga swą opowieścią o tajemniczym pierścionku- klejnocie rodzinnym przekazywanym z pokolenia na pokolenie, który nagle pragnie "się zgubić"

pokaż więcej

 
2018-11-08 19:35:21
Cykl: Malownicze (tom 2)

Na wszystko przychodzi czas, na miłość w wielu obliczach: do dziewczynek o które trzeba było powalczyć, by móc je adoptować i czy Michał będzie tym odpowiednim partnerem? Mamy też podróż miłości z przeszłości, bo autorka zabiera nas we wspomnienia z minionych lat. Piękna opowieść o tym że przeszłości już nie zmienimy, ale na przyszłość mamy wpływ :)

 
2018-11-08 19:32:28
Cykl: Malownicze (tom 1)

Ksero-typ rozstanie, nasz wymarzony zmienił obiekt zainteresowania. Nasza bohaterka przez przypadek staje się właścicielką domu w Sudetach. Miejscu które urzeka, przyciąga ciepłem i nas czytelników zachęca by sięgnąć po kolejną część.

 
2018-11-05 14:21:05
Dodał książkę na półkę: Chcę przeczytać
Cykl: Malownicze (tom 5)
 
2018-10-10 13:39:34
Dodał książkę na półkę: Przeczytane, Polska Literatura, Przeczytane w 2018
Cykl: Stary dom (tom 1)

To opowieść o kobiecie, która pewnego pięknego dnia została bez niczego ...dobrze że miała dom po dziadkach do którego się przeniosła i tam rozpoczęła nową przygodę. Zacznie też odkrywać rodzinne tajemnice, ale jak to w tasiemcach bywa, trzeba sięgnąć po kolejną część ...

 
2018-10-10 13:37:32

Bardzo dobre reportaże tego co się wydarzyło - co wstrząsnęło niekiedy całą Polską. W wiadomościach słyszymy o zdarzeniu, a potem mijają miesiące, a nawet lata - zapominamy o całej sprawie i liczymy że sprawiedliwości stanie się zadość. A tutaj mamy realia które nam się w głowie nie mieszczą i sprawiedliwość ładnie zamiecioną pod dywan ....Książka warta przeczytania.

 
Moja biblioteczka
847 345 4196
Porównaj książki w Waszych biblioteczkach.
Sprawdź oceny wspólnych książek.
Tyle książek ma ten użytkownik w swojej biblioteczce.
Tyle opinii dodał ten użytkownik.
Tyle plusów otrzymał ten użytkownik za swoje wypowiedzi.
Znajomi (35)

Ulubieni autorzy (24)
Lista ulubionych autorów
Ulubione cytaty (2)
lista cytatów
zgłoś błąd zgłoś błąd