Kinga24 
kobieta, Brody, status: Czytelniczka, ostatnio widziana 2 tygodnie temu
Aktywności (z ostatnich 3 miesięcy)
2018-12-21 13:25:19
Dodała książkę na półkę: Przeczytane

Powieść - bardziej realia baśniowe, zbyt mocno naciągana akcja wydarzeń.
Ogólnie nie jest zła tylko według mnie odbiega trochę od rzeczywistości.

 
2018-12-21 13:19:08
Dodała książkę na półkę: Przeczytane
Cykl: Rok na Kwiatowej (tom 1)

Powieść zaczyna się fajnie, wciąga, trochę humoru ale jak autorka przechodzi do części, w której bohaterki opowiadają o swoich odczuciach - to już robi się irytujące, szczególnie ta narracja pierwszoosobowa - dla mnie to to już dramat, nie lubię tego typu powieści i nie wiem czy sięgnę po następne części.

 
2018-12-07 13:43:28
Dodała książkę na półkę: Przeczytane

Bardzo ciekawa powieść, pozwalająca wczuć się w atmosferę zbliżającej się magii świąt. Przedstawia małomiasteczkowe społeczeństwo, w którym nic się nie da ukryć każdy wie wszystko o każdym. Pokazuje problemy i lęki z jakimi borykają się bohaterowie.

 
2018-12-07 13:37:10
Dodała książkę na półkę: Przeczytane
Cykl: Stacja Jagodno (tom 7)

Powieść bardzo fajna, czyta się przyjemnie i szybko. Wplecione jakieś wątki tajemnicze tylko nic nie zostało wyjaśnione na koniec więc liczę, że będzie kolejna część, w której się wszystko wyjaśni. Skomplikowane relacje między artystką Leą a mechanikiem Grzegorzem. Oraz dalsze losy stałych bohaterów.

 
2018-12-07 13:28:22
Dodała książkę na półkę: Przeczytane
Autor:

Tak beznadziejnej książki już dawno nie czytałam. Początkowo zapowiada się bardzo ciekawie i wydaje się być bardzo wciągająca lecz po ok. 80 stornach autorka robi straszny kicz. Próbuje wpleść jakieś tajemnice sprzed lat i połączyć to z okultyzmem co ma doprowadzić do przejęcia władzy i dążeniu do naprawy świata. Po prostu jakieś jedno wielkie nieporozumienie to co Renata Kosin pisze w tej... Tak beznadziejnej książki już dawno nie czytałam. Początkowo zapowiada się bardzo ciekawie i wydaje się być bardzo wciągająca lecz po ok. 80 stornach autorka robi straszny kicz. Próbuje wpleść jakieś tajemnice sprzed lat i połączyć to z okultyzmem co ma doprowadzić do przejęcia władzy i dążeniu do naprawy świata. Po prostu jakieś jedno wielkie nieporozumienie to co Renata Kosin pisze w tej powieści. W sumie to nie wiem co chciała w przez to przekazać - zastanawiać się można czy autorka jest w ogóle o zdrowych zmysłach. Niektóre kwestie porusza kilka razy a na koniec okazuje się, że to nie miało żadnego znaczenia.
Nawet nie chce mi się pisać o beznadziejności tej powieści. Czytając pierwszych 80 stron wydawało mi się, że jest to bardzo fajna powieść ale reszta to tylko mielenie, żeby było jak najwięcej stron powieści - koniec nie wiem co autorka chciała przekazać. Męczyłam tą książkę chyba z 3 miesiące.

pokaż więcej

 
2018-12-07 13:20:46
Dodała książkę na półkę: Przeczytane
Cykl: Kawiarenka za rogiem (tom 1)

Od od pierwszych stronic zostaje wyjawiona tajemnica, która powoduje bardzo duże zmiany w życiu bohaterki. Postanawia rzucić dotychczasowe bezpieczne i znane życie i zacząć wszystko od nowa. Czytając tę powieść bardzo wyraźnie widać jak dużo potrafi osiągną człowiek dzięki swojemu uporowi i wrażliwości jaka się znajduje w ludziach. Śledząc losy Miłki widzimy, że dzięki dobremu sercu i ciężkiej... Od od pierwszych stronic zostaje wyjawiona tajemnica, która powoduje bardzo duże zmiany w życiu bohaterki. Postanawia rzucić dotychczasowe bezpieczne i znane życie i zacząć wszystko od nowa. Czytając tę powieść bardzo wyraźnie widać jak dużo potrafi osiągną człowiek dzięki swojemu uporowi i wrażliwości jaka się znajduje w ludziach. Śledząc losy Miłki widzimy, że dzięki dobremu sercu i ciężkiej pracy staje na nogi i odnajduje miłość. Szkoda tylko, że autorka pozostawia czytelnika w zawieszeniu - nie wiemy czego dotyczyła tajemnica, która zmieniła życie Miłki a także jak skończyła się sytuacja z nękającym ją Rafałem

pokaż więcej

 
2018-12-07 13:18:54
Dodała książkę na półkę: Przeczytane
Cykl: Śnieżna grań (tom 1)

Uważam, że jest to najlepsza cykl powieść w twórczości Izabelli Frączyk. Powieść bardzo klimatyczna, można wczuć się w atmosferę panującą wśród bohaterów. Dużo intrygi i tajemnic przeszłości oraz trochę humoru. Bardzo przyjemna na długie zimowe wieczory.

 
2018-12-07 13:13:35
Dodała książkę na półkę: Przeczytane
Cykl: Śnieżna grań (tom 2)

Uważam, że jest to najlepszy cykl powieści w twórczości Izabelli Frączyk. Powieść bardzo klimatyczna, można wczuć się w atmosferę panującą wśród bohaterów. Dużo intrygi i tajemnic przeszłości oraz trochę humoru. Bardzo przyjemna na długie zimowe wieczory.

 
2018-12-07 13:03:15
Dodała książkę na półkę: Przeczytane
Cykl: Dobre myśli (tom 3)

Uważam, że jest to bardzo słaba powieść w dorobku autorki, sprawia wrażenie napisanej na siłę. Znając twórczość Magdaleny Witkiewicz czytelnik oczekuje czegoś więcej, przede wszystkim humoru, dzięki któremu te powieści czyta się z zapartym tchem i z uśmiechem na ustach. Czegoś brakuje tej powieści...

 
2018-12-07 13:00:45
Dodała książkę na półkę: Przeczytane
Cykl: Wyspy szczęśliwe (tom 2)

Powieść obszerna, czyta się szybko i nie można się oderwać a do tego pozostawia wrażenie - szkoda, że już koniec. Pokazuje ludzkie życie i problemy z jakimi człowiek się boryka. Trudne relacje między ludźmi oraz ile znaczy wsparcie ze strony przychylnych osób.

 
Moja biblioteczka
344 247 767
Porównaj książki w Waszych biblioteczkach.
Sprawdź oceny wspólnych książek.
Tyle książek ma ten użytkownik w swojej biblioteczce.
Tyle opinii dodał ten użytkownik.
Tyle plusów otrzymał ten użytkownik za swoje wypowiedzi.
Znajomi (3)

Ulubieni autorzy (4)
Lista ulubionych autorów
zgłoś błąd zgłoś błąd