Władca soli i kości

Okładka książki Władca soli i kości Keri Lake
Okładka książki Władca soli i kości
Keri Lake Wydawnictwo: Niegrzeczne książki literatura obyczajowa, romans
Master of Salt & Bones
Niegrzeczne książki
2023-07-26
2023-07-26
2020-04-18
9788383211978
Anna Maria Mazur
dark romance gothic twisted suspense fiction triggers

Ta książka była idealna dla mnie.
Napięcie miedzy Isadorą i Lucianem była fantastyczna, tajemnice były naprawdę ciekawe i niespodziewane. Naprawdę dobra fabuła i dużo zwrot akcji.

Ta książka była idealna dla mnie.

Zaskoczyła mnie ta książka tym, jak bardzo mnie wciągnęła. Jest tu wiele niedociągnięć. Przeskakiwanie miedzy tym co się wydarzyło w młodości bohatera, a tym co się dzieje obecnie mnie irytowało. Główna bohaterka denerwuje naiwnością (ale jest tak w większości książek niestety) i jeszcze bardziej wkurzająca jest jej ciotka … a jednak połknęłam książkę w dwa wieczory i nawet zdołała mnie zaskoczyć w pewnym momencie, wiec w sumie chętnie sięgnę po kolejne książki autorki :)

Początek intryguje, ciekawi. A potem jest coraz gorzej. Całość trochę ratuje zakończenie, ale szału nie ma. Ogólnie? Rozczarowała mnie ta książka. Wątek instytutu (po którym spodziewałam się efektu wow-w końcu tego jeszcze nie było) potraktowany trochę po macoszemu, akcja się dłużyła, nie sprawiała, że z zapałem przewracałam kartki. Chemia między bohaterami jakaś taka letnia, nie polubiłam Isy, nie zafascynował mnie Lucian. Podsumowując - średniaczek. Nie żałuję, że przeczytałam, ale szybko zapomnę.

Bardzo dobra, trzymająca w napięciu

Bardzo dobra, trzymająca w napięciu

Dawno nie czytałam tak kiepskiej książki. Żałuję wydanych pieniędzy.

Dawno nie czytałam tak kiepskiej książki. Żałuję wydanych pieniędzy.

Dałabym 0/10 gdyby się dało - ta książka to totalny gniot. Liczyłam na klimatyczny "mroczny" erotyk a dostałam coś przez co po prostu nie da się przebrną bez odczucia żenady. Radzę omijać szerokim łukiem.

Główne postaci dotknięte taką ilością traum, nieszczęść i dziwnych osób ,że aż strach czytać bo nie wiadomo jaki psychopata czeka na następnej stronie. Fantastyczne było tylko uczucie jak się dobrnęło do końca.

Zacznijmy od tego, że to nie jest ani fantastyka ani romantas! To zwykły romans tylko, że DARK!

Szkoda bo potencjał był i okładka tez mega.

Niestety jestem nim mega rozarowana! Tak na dobra sprawę to przez pierwsze 3/4 ksiazki sie nudziłam dopiero pod koniec robi sie ciekawie. Ale wtedy juz jest za pozno bo rozczarowanie sie zagnieździło i nic nie jest już w stanie uratować tej książki ani olśnić czytelnika....

Jakie to było dobre, o ludzie! Zdecydowana topka 2024, pozatym zachęcam, wątek romantyczny on top, ALE TA FABUŁA, MROK, TAJEMNICA! polecam!!