Czarne i czarne

Okładka książki Czarne i czarne Liliana Więcek
Okładka książki Czarne i czarne
Liliana Więcek Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Góralka i mafioso (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Góralka i mafioso (tom 3)
NieZwykłe
2022-10-19
2022-10-19
9788383200927
Romans mafijny Góralka Romans Mafia

No i koniec. Mam nadzieje ze najmłodszy brat rowniez doczeka sie swojego tomu :)

Uwielbiam całą serię.

Uwielbiam całą serię.

Polecam

Uważam, że najlepsza z trzech części.
Głowni bohaterowie mimo wielu przeszkód ratują swoją miłość.
Winni zostają ukarani.
Polecam

Uważam, że najlepsza z trzech części.
Głowni bohaterowie mimo wielu przeszkód ratują swoją miłość.
Winni zostają ukarani.

•RECENZJA•
Znacie historie Michaela i Majki?

●CZARNE I CZARNE●
Seria: Góralka i Mafioso.
Tom 3. 18+. 🔥
Liliana Więcek / @liliana.wiecek .
Wydawnictwo Niezwykłe.
Ocena: 6/6. 🖤

"- Jeśli mam być z tobą szczery, to nie mogę powiedzieć, że nic do niej nie czuję. Kocham ją i dlatego postanowiłem, że zakończenie naszego związku będzie najrozsądniejszym wyjściem. Była świadkiem różnych sytuacji, zobaczyła nasz świat przez pryzmat najgorszych wydarzeń, a ja zobaczyłem jej cierpienie i zrozumiałem, że nie mogę jej na to skazywać do końca życia. Zraniłem ją i więcej nie chcę tego robić, a to ją właśnie przy mnie czeka".

"Gorsze było to, że nadal wybrałabym CZARNE, bez względu na cenę".

OKAZAŁO SIĘ, ŻE ICH ŚWIATY SĄ JEDNAK ZBYT RÓŻNE.

Jak różne? Gorąca Floryda i Zakopane, niebezpieczny gangster i z mocnym charakterem góralka, już samo to brzmi na kolosalną różnice między tymi dwoma światami.
Czytanie tej serii jest dość ciekawe, czytam ją całkowicie od tyłu, a takie szalone pomysły ma @bookloveraneta . 🖤
W tej historii każdy rozdział podobał mi się coraz bardziej, po prostu ona mnie w zupełności pochłonęła.
Ten mafijny świat jest idealnie wykreowany od a do z.
Akcja, która nie zwalnia tempa do ostatniej strony. Bohaterowie i ich miłość, miłość do przyjaciół, czy te złośliwe charaktery. Chociaż jest to romans mafijny i możemy spodziewać się wszystkiego, to nie znajdziemy takich tekstów, na które ma się ochotę przewrócić oczami, bo jaki on to jest diabelnie boski i nie wiadomo co jeszcze. Ta książka jest dojrzale napisana, gwarantuję nam wachlarz emocji, jest nieprzewidywalna, zaskakująca i poruszająca. I chociaż sam Jack jest drugoplanową postacią, to tutaj również pokazuje na co go stać. Świetna postać! 😈
Także "Do usłyszenia, Góraleczko".

*To nie jest współpraca.

•RECENZJA•
Znacie historie Michaela i Majki?

●CZARNE I CZARNE●
Seria: Góralka i Mafioso.
Tom 3. 18+. 🔥
Liliana Więcek / @liliana.wiecek .
Wydawnictwo Niezwykłe.
Ocena: 6/6. 🖤

RECENZJA 🖤
"CZARNE I CZARNE "
Liliana Więcek
@liliana.wiecek
GÓRALKA I MAFIOSO#3

Witajcie kochani ,dziś wpadam do was z recenzją kolejnej już trzeciej części Góralki I Mafioso.

No cóż jak to w życiu bywa ,miłość jest piękna, ale proza życia ukazuje wszystkie różnice między ludźmi.
I tak też się stało z Majką i Michaelem.
Jednak Kobieta jest w ciąży,ale w wyniku brutalnego zlecenia ,którego rzekomo dopuścił się mężczyzna, Majka nie zdąży Tej informacji powiedzieć ojcu dziecka.
Brutalność mężczyzny powoduje, że kobieta jest zawiedziona I decyduje się na przerwę w związku.

Ale okazuje się, że być może Michael nigdy się o tym nie dowie ..dodatkowo mężczyzna zrywa z kobietą i wręcza jej akt własności pensjonatu....Kobieta ma wrócić do Zakopanego, gdzie w potrzebie znajdzie się jeszcze ktoś jej znany.....

Dodatkowo Jack narobi mnóstwo problemów....

Jeśli myślicie, że to jedyne zawirowania,które autorka przygotowała dla czytelnika to od razu wam powiem, że jesteście w błędzie.
Pani Liliana nie zwalnia tempa,akcja nabiera rozpędu, a tego Jacka to bym rozszarpała...dosłownie go tu nie cierpiałam.

Ten tom to dosłownie ma wszystko, miłość, rzekoma zdrada,porachunki,stratę,brak zaufania ,przyjacielska pomoc.

Ta książka to idealne zakończenie tej dwójki bohaterów, z którymi bardzo się zżyłam i niestety na końcówce się spłakałam, a dlaczego???To już się Dowiecie jak przeczytacie.
Dwójka ludzi ,którzy nie mieli prawa się połączyć, a jednak się udało
Dwa światy tak kompletnie różne, a jednak Miłość rządzi się swoimi prawami.

Ja polecam ogromnie tę serię I jestem usatysfakcjonowana tym,że autorka przez tomy trzyma poziom,trzyma czytalenika w napięciu i tworzy takie plot twisty, że jesteście w szoku to czytając.....

Ja polecam ogromnie.Dawno tak nie pochłonęła mnie seria, dla której zarwałam nockę,❤️

#lilianawięcek

RECENZJA 🖤
"CZARNE I CZARNE "
Liliana Więcek
@liliana.wiecek
GÓRALKA I MAFIOSO#3

I tak też się stało z Majką i Michaelem.
Jednak Kobieta jest w ciąży,ale w wyniku...

Jeśli miałam jakieś wątpliwości czy obawy, to w tej części zdecydowanie zostały rozwiane. Wiele zostało wyjaśnione, cooo nie oznacza, że nie pojawiły się nowe. Mroczne pożądanie ponownie zostało wzniecone.
Nie, nadal nie jestem fanką Jacka ;) Choć fanką Michaela również nie. I mimo, że podobał mi się temperament Majki, to nowa postać wzbudziła we mnie większe zaciekawienie, szacunek i chcę się dowiedzieć więcej.
Moja miłość do Zakopanego, od teraz będzie się opierać zdecydowanie tylko na pięknie krajobrazu i zapachu. Górali będę omijać szerokim łukiem. Sporo emocji wywarły na mnie sceny takie jak ta nocna, która zaskakująco zakokończyła się dla seniora rodu.
Kiedy książka dobiegała końca ryczałam jak bóbr. Poważnie, dawno tak nie płakałam... aż mi się obraz rozmazywał. Nie spodziewałam się tego i serce mi pękło.
Odnoszę wrażenie, że strasznie chaotycznie wygląda ta opinia. Prawda jest taka, że takie właśnie mam odczucia po lekturze.
Majka z Michaelem wiele przeżyli i wspaniale, że mogli się w końcu ustabilizować.
A teraz... sięgam po Jacka ;)

3część trochę się znowu dzieje akcji z perypetii góraliki ganstera; fajna

3część trochę się znowu dzieje akcji z perypetii góraliki ganstera; fajna

Trzecia i zarazem ostatnia część opowiadająca historię Majki i Michaela. Autorka nadal utrzymuje wysoko poprzeczkę,co rzadko się zdarza. Jest mistrzynią w swoim fachu. Nikt tak jak ona,nie napisał w subtelny sposób o miłości. Sceny seksu za każdym razem przedstawiła taktownie i pięknie, pokazując tym swój pisarski warsztat. Chwile, które spędziłam z bohaterami pomiędzy Zakopanem, Florydę i Brazylią na długo pozostaną w pamięci.
Z pewnością sięgnę po historię Jacka i Moniki. Dostając przedsmak ich charakterów, spodziewać się mogę ......... wszystkiego.

I tutaj się nie zawiodłam. Książka naprawdę warta przeczytania. Ma jeden minus. Żegnamy się z głównymi bohaterami, a naprawdę się z nimi zżyłam.

• Mafia
  • Przeczytane 2022