Związani układem

Okładka książki Związani układem Joanna Balicka
Okładka książki Związani układem
Joanna Balicka Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Związani układem (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Związani układem (tom 1)
NieZwykłe
2022-09-28
2022-09-28

Rewelacja co tu dużo pisać. Nie będę spoilerowac bo nie lubię takich opini gdy je czytam. Wszystko co ważne to w opisie a książki nie będę nikomu opowiadać żeby nie popsuć. Jesteś fanką fanem mafijnych książek to coś dla Ciebie.polecam

Fabuła żenująca. Książka do przekartkowania.

Fabuła żenująca. Książka do przekartkowania.

Podobała mi się ta książka. Myślałam, że będzie nudna jak flaki z olejem, ale jednak pozytywnie się zaskoczyłam.
Lubię takie klimaty, chociaż momentami byłam rozwalona na kawałki tym co tam się wydarzyło. Na pewno przeczytam kolejny tom, jestem ciekawa jak ta historia się dalej potoczy.

Książka mnie niestety kompletnie nie wciągnęła. Momentami była przesadnie przerysowana, przez co miałam kilka razy ochotę zostawić tą książkę. Na szczęście udało mi się skończyć ją, natomiast na pewno nie sięgnę po kolejny tom, bo szkoda mi zaryzykować czas na kolejne rozczarowanie. Wierzę jednak, że kolejne książki będą dobre i ciekawe. :)

Dobra książka o mafii. Dużo ciekawych wątków, coś zawsze się dzieje. Pokazane jak wygląda tamten świat a nie tylko szczęśliwa miłość, jak zwykle w większości jest to pisane. Zdecydowanie polecam.

Mroczna i brutalna książka, którą wchodzi na teren znęcanie się nad kobietami. ALE

Coś co podobało mi się w tej książce to główny bohater. I żebym została dobrze zrozumiana.
Często w romansach mafijnych mężczyźni z wielkich złych bestii stają się delikatni od tak. Tutaj została pokazana rzeczywistość, że ludzie od tak się nie zmieniają.
Bohater od początku do końca jest sobą. Fakt w pewnym momencie stara się być łagodniejszy dla bohaterki ale widzimy że przychodzi mu to z trudem.

Jeżeli chodzi o całokształt, trudno mi coś powiedzic. Nie wiem co mam myśleć, na pewno czegoś mi tutaj zabrakło i nie zaangażowałam sie w nią tak jak w inne pozycje tej autorki. Ale na pewno sięgnę po kontynuację z ciekawości co jeszcze w tej historii się wydarzy.

Bohater od początku do końca jest...

Książka prócz ładnej okładki ma naprawdę ciekawe wnętrze. Polecam do autorki na pewno wrócę.

Moja pierwsza książka z kategorii romans. Sugerowałam się ocenami czytelników. Nie zawiodłam się. Mocna historia, toksyczna relacja między bohaterami. Opisy odczuć bohaterów trafione. Dużo wulgaryzmów, kilka scen erotycznych, oraz morderstw. Przeszkadzał mi jeden ciagle powtarzający się zwrot zmieniający formę „ on przeciągnął językiem po wewnętrznej stronie policzka”....

7,5

7,5

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Pierwsza część może nie rozpieszcza, ale zakończenie drugiego tomu jest mocne. Nie będzie tu pięknej miłości ani świata, który wybacza błędy, bohaterów którzy są bez wyrazu. Warto przymknąć oko na niedociągnięcia, żeby zmierzyć się z zakończeniem tej historii które niszczy głowę.

Nie dotarłam nawet do połowy.
"Nie możesz mieć na sobie żadnego podsłuchu bo cię odjebią"
"Agentka" idzie do klubu mafii ze słuchawką w uchu 🤦🏽‍♀️ Potem jest tylko gorzej.

Nie dotarłam nawet do połowy.
"Nie możesz mieć na sobie żadnego podsłuchu bo cię odjebią"

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• Romans