Ostatni skok

Okładka książki Ostatni skok Małgorzata Rogala
Okładka książki Ostatni skok
Małgorzata Rogala Wydawnictwo: Skarpa Warszawska Cykl: Czaplińska i Maciejka (tom 1) kryminał, sensacja, thriller
Czaplińska i Maciejka (tom 1)
Skarpa Warszawska
2020-05-20
2020-05-20
kryminał Warszawa akrobata cyrkowy kradzież śledztwo napad jubiler

Nie spodziewałam się, że ta historia tak bardzo mnie zaciekawi - fantazyjne diamenty i cyrk nie są w kręgu moich zainteresowań. Autorka stworzyła jednak świetne postacie, które wydawały się żywe, co umilało lekturę. Do tego z pozoru prosta zagadka okazała się nieco bardziej zawiła niż sądziłam. To pierwsza przeczytana przeze mnie książka pani Rogali i na pewno nie ostatnia.

Książka to sam w sobie diament. Fabuła wydaje się niby prosta, ale nie ma co się oszukiwać p. Małgorzata jest mistrzynią intryg, dlatego to co wydaje się oczywiste i proste, wcale takie nie jest. Silne uczucie rozczarowania, miłości, zazdrości, oraz chęć ciągłego sięgania po więcej nie służą niczemu dobremu, dlatego zachęcam do sięgnięcia po ten kryminał.

Nastawiałam się na komedię i przez to czuję się rozczarowana. Lekka historia i ciekawym, choć tz niezbyt zaskakującym finałem.

Spokojny ,fajnie napisany kryminał , dla mnie Ok ! ,przeczytałam z przyjemnością.

Bardzo przewidywalna i jakaś taka... prosta

Bardzo przewidywalna i jakaś taka... prosta

Bardzo ciekawa i spójna w treści książka. Nie ma irytujących momentów drażnienia się z czytelnikiem, a postacie są realistyczne i postępują w miarę logiczne (co w książkach tego typu też jest chlubnym wyjątkiem). I bohaterowie i książka - dają się lubić. I w dodatku nie ma nacisku na skomplikowane zakończenie. Jest po prostu sprawiedliwie.

Niezły kryminał i cudownie ciepły głos Laury Breszki 😊
Polecam ❤️

Niezły kryminał i cudownie ciepły głos Laury Breszki 😊
Polecam ❤️

Przeczytałam i to w zasadzie koniec zalet...

Przeczytałam i to w zasadzie koniec zalet...

Dobra książka. Czyta się lekko i przyjemnie. Taka odskocznia od codzienności. Bardzo intersujący wątek z diamentami.

10 minut i lulu, nie wiem czy to glos lektora bo sama książka nie jest najgorsza, ale każdego wieczora sen przychodził błyskawicznie.

Co do książki nie ma się do czego przyczepić, fabuła niezbyt skomplikowana i mila w odbiorze ale przez to sama lektura nie wciąga i pozostawia pewien niedosyt. Mimo wszystko sięgnę po drugi tom.

Dodaj cytat z książki Ostatni skok