Esencja Sztuki Żywienia

Wydawnictwo: SZTUKA ŻYWIENIA
poradniki
MBT

Jak jeść, ruszać się i być zdrowym, nie wywracając życia do góry nogami? Pewnego dnia, tuż po zdobyciu medalu, jeden z moich podopiecznych zapytał: „Marcin, dlaczego nie ma jeszcze twojej książki, po którą zawsze mógłbym sięgnąć?”. Podobne sytuacje powtarzały się przez lata, kiedy towarzyszyłem w drodze do celu wielu kobietom i mężczyznom, m.in.: ambitnym sportowcom dążącym do najlepszej...

Jak jeść, ruszać się i być zdrowym, nie wywracając życia do góry nogami?

> ambitnym sportowcom dążącym do najlepszej formy,
> zatroskanym rodzicom pragnącym zdrowia dla siebie i swojej rodziny,
> menadżerom potrzebującym koncentracji i sprawności na wielu polach,
> osobom borykającym się z nadwagą,
> innym, którzy chcieli być zdrowsi i czuć się lepiej.

Jestem trenerem żywienia i sportu, psychodietetykiem, założycielem SZTUKI ŻYWIENIA. Fundamentem mojej działalności są badania naukowe, weryfikowane w toku codziennej pracy z podopiecznymi. Ponad 10 lat praktyki opartej na dowodach pozwoliło mi wypracować system działania faktycznie pozwalający ludziom osiągnąć lepsze zdrowie, ciało i sprawność. Opisałem go w tej książce, która pomoże również ekspertom (dietetykom, trenerom, lekarzom) pozytywnie wpłynąć na swoich podopiecznych.

Oto najprostszy i kompletny przewodnik po żywieniu, suplementacji, aktywności i zdrowym stylu życia. Esencja tego, co każdy powinien wiedzieć:
> 10 nawyków zdrowego stylu życia,
> 70 najzdrowszych pokarmów,
> praktyczne rozwiązania dla każdego, niezależnie od diety,
> co zrobić, żeby wreszcie cieszyć się jedzeniem bez poczucia winy,
> jak zoptymalizować biochemię organizmu, od działania hormonów po procesy detoksykacji,
> jakie suplementy przynoszą korzyści,
> jak bezpiecznie zacząć ćwiczyć,
> na czym oprzeć najlepszy plan treningowy,
> co zrobić, aby budować i utrzymywać motywację do skutecznego działania,
> jak zachować rezultaty przez całe życie.

Pora wykorzystać swój potencjał!

źródło opisu: http://esencjasztukizywienia.pl/

źródło okładki: http://esencjasztukizywienia.pl/