Nie wiem, gdzie jestem

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
I Have Lost My Way
Michał Juszkiewicz
Ag2S

Nowa powieść autorki bestsellerów "Wróć, jeśli pamiętasz", "Ten jeden dzień", "Zostaw mnie". Los splata drogi trojga obcych sobie ludzi. Freya jest młodziutką wokalistką, stojącą na progu sławy. Straciła głos podczas nagrywania swojej debiutanckiej płyty. Harun zamierza zerwać więzi z bliskimi, żeby pozostać wiernym sobie. Nathaniel przyleciał do Nowego Jorku z jednym małym plecakiem i...

Los splata drogi trojga obcych sobie ludzi.
Freya jest młodziutką wokalistką, stojącą na progu sławy. Straciła głos podczas nagrywania swojej debiutanckiej płyty. Harun zamierza zerwać więzi z bliskimi, żeby pozostać wiernym sobie. Nathaniel przyleciał do Nowego Jorku z jednym małym plecakiem i desperackim planem. Nie ma nic do stracenia.

Łączy ich strata.
Nadzieja.
Tęsknota.
I miłość.

Zanim dzień dobiegnie końca, ich głęboko skrywane tajemnice wyjdą na jaw, a oni przekonają się, że najlepszym lekarstwem na każdą stratę i tęsknotę jest drugi człowiek.

"Nie wiem, gdzie jestem" opowiada o ludziach, którzy zaufali miłości i dzięki niej odkryli swoją drogę. Niezrównana Gayle Forman ofiaruje swoim czytelnikom emocjonalne katharsis.

źródło opisu: https://www.proszynski.pl

źródło okładki: https://www.proszynski.pl

oceniam_po_opisie | 2019-06-10
Przeczytana: 10 czerwca 2019

Troje obcych sobie ludzi:

Ona - Freya - piosenkarka, która miała nagrywać debiutancką płytę, ale gdy próbuje śpiewać, głos odmawia jej posłuszeństwa i nie jest ona w stanie wydobyć z siebie żadnego dźwięku.

On - Nathaniel - przybywa do Nowego Jorku z jednym, starym plecakiem, do którego spakował całe swoje.. życie. Chłopak nie ma żadnego planu, ale nie musi go mieć, bo właściwie nie ma nic do stracenia.

On - Harun - nie może się pogodzić ze stratą bliskiej mu osoby, pełno w nim żalu i goryczy, dlatego też chciałby odciąć się od rodziny, której obecność go przytłacza i której nie może przyznać się do swoich przekonań.

I gdyby nie przypadkowe, odrobinę zabawne, a odrobinę przerażające zdarzenie ich ścieżki mogłyby się nigdy ze sobą nie spleść. Ale każde z nich znalazło się we właściwym miejscu o właściwym czasie nie bez powodu. Oni po prostu musieli się spotkać, by pomóc sobie nawzajem. Tylko czy JEDEN DZIEŃ wystarczy, by między nimi wytworzyła się silna więź...

Moira | 2019-06-17
Przeczytana: 17 lipca 2018
kwiatusia | 2019-06-18
wera22 | 2019-06-18

Patronaty tygodnia

Za nami jedne z ważniejszych imprez książkowych organizowanych w Polsce – Warszawskie Targi Książki i Międzynarodowy Festiwal Kryminału we Wrocławiu. Nie oznacza to jednak, że rynek wydawniczy zwolni w oczekiwaniu na następne wydarzenie tego typu. Wręcz przeciwnie, wydawnictwa trzymają tempo i na początek nowego miesiąca proponują kolejne, ciekawe tytuły. Przed wami pierwsza lista czerwcowych patronatów serwisu lubimyczytac.pl.