Obowiązki Uczuć

Okładka książki Obowiązki Uczuć Mateusz Kobus
Okładka książki Obowiązki Uczuć
Mateusz Kobus Wydawnictwo: KOBUS poradniki
poradniki
Obowiązki Uczuć - Droga do emocjonalnej dojrzałości.
KOBUS
2019-12-11
2019-12-11
kobus związki relacje psychologia

Szczerze polecam, czytałam ta książkę i zaczęłam wprowadzać w życie. Jeszcze raz chce sięgnąć po nią i przeczytać, poniewaz ta książka otwiera oczy na pewne sytuacje. Nie ma wyjątków na szczęście każdy zasługuje!!!

Świetna książka! Przeczytałam ją momentalnie. Dzięki Autorowi za to co robi, że uświadamia jak relacja dwojga ludzi nigdy nie powinna wyglądać.:D

Chciałabym, żeby ta książka podobała mi się tak jak wysoką ma ocenę w serwisie Lubimy Czytać. Niestety początek był dobry, a potem im dalej w strony tym większe miałam wrażenie, że autor pisze ciągle o jednym i tym samym tylko innymi słowami i wmawia mi, że to coś innego. Uważam, że jest w tej książce kilka ważnych związkowych zasad, ale nie dawały podstaw do napisania książki. Myślę, że powstała ona na fali popularności autora w sieci.

Książkę czytałam ja, mama, babcia. Dlaczego? Bo to lekcje dla każdego. Polecam wszystkim, których interesuje tematyka zdrowych relacji. Ja osobiście wyrwałam się z beznadziejnego związku. Stwierdziłam, kurde.. jest do dupyy... a P.Kobus sprawił, że my- 3 baby z różnych pokoleń podjęłyśmy decyzję by być równe facetom. Nie uległe i miękkie..

Książka uczy zdrowego myślenia o miłośći. Polecam każdemu kto chce poprawić swoje podejście do związków. 10 na 10

Autor zdradził mi w jednej książce tysiące tajników na poprawę relacji oraz o dbaniu o to by być dobrym dla partnera. Miałam swój kryzys i cieszę się, że trafiłam na tę książkę i uczę się zdrowo kochać!

Opisuje uniwersalne prawdy o miłości. Dla każdego, o każdym. Chłopaki! Wam też polecam. Ta książka Was nie wyklucza, a wręcz przeciwnie - może dużo wnieść do Waszej emocjonalności!

Mam wrażenie, że ta książka mówi o moim sposobie kochania. To piękne,że Kobus czuje to co każdy z Nas chciałby przeczytać i pojmuje problemy xz którymi spotykamy się w relacjach.

"Obowiązki uczuć" to książka, która trafiła do mojego serca bez zbędnych ceregieli. Autor w sposób przystępny i mądry przedstawia tajniki udanych relacji damsko-męskich. Dzięki tej lekturze dowiedziałam się, jak rozmawiać z partnerem, radzić sobie z emocjami i pielęgnować związek. Książka nie tylko uczy, ale także inspiruje do poprawy jakości relacji. Polecam ją każdemu, kto pragnie żyć w harmonii ze swoim partnerem.

To naprawdę dobra pozycja, obowiązkowa lektura w dziedzinie relacji damsko-męskich. Omawia sprawy, które często pomijamy na co dzień. Troska o związek nie jest trudna, pod warunkiem, że znamy skuteczne i naturalne metody.

• Poradniki
  • Psychologia, nauka i rozwój