Jeśli tam jesteś

Wydawnictwo: IUVI
If You're Out There
nastolatki, przyjaźń, zniknięcie
olga

Błyskotliwa historia z dreszczykiem, a jednocześnie poruszająca opowieść o przyjaźni i zdeterminowanej dziewczynie próbującej rozwiązać zagadkę, w którą nie wierzy nikt prócz niej. Zan, której najlepsza przyjaciółka Priya niedawno wyprowadziła się do Kalifornii, jest zdruzgotana, gdy ich kontakt nagle się urywa. Jakby tego było mało, Instagram Prii zamienia się w strumień usianych błędami,...

Zan, której najlepsza przyjaciółka Priya niedawno wyprowadziła się do Kalifornii, jest zdruzgotana, gdy ich kontakt nagle się urywa. Jakby tego było mało, Instagram Prii zamienia się w strumień usianych błędami, banalnych postów na temat nowego, wspaniałego życia – zupełnie nie w jej stylu…
Wszyscy powtarzają Zan, że powinna dać sobie spokój i pozwolić dziewczynie zacząć od nowa. Jednak dopóki Zan nie usłyszy tego z ust Prii, nie będzie w stanie pogodzić się z faktem, że ich przyjaźń dobiegła końca.
Dopiero kiedy w szkole pojawia się „nowy” – Logan – Zan zaczyna otwarcie mówić o tym, jaka czuje się nieszczęśliwa, zagubiona i zdradzona. Chłopak z ochotą przyłącza się do prowadzonego przez nią śledztwa, mimo że wszyscy dookoła uważają podejrzenia Zan za niedorzeczne. Sprawa staje się naprawdę poważna, kiedy Zan w najnowszym selfie Prii odkrywa coś, co rzuca nowe światło na jej niepokojące milczenie.
Może Priya nie odpisuje na maile nie dlatego, że nie chce, tylko że nie może?

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

źródło opisu: empik.com

Angelika | 2019-06-18
beti | 2019-06-18
Amelia - | 2019-06-18

Patronaty tygodnia

Wielu z nas od połowy tego tygodnia będzie cieszyć się długim weekendem, warto więc zawczasu pomyśleć o odpowiedniej lekturze. Wybór jest szeroki – od niestroniących od trudnych problemów książek dla młodych dorosłych, przez romantyczne opowieści w letnim klimacie, po mrożące krew w żyłach kryminały i sensacje. My już wybraliśmy, a oto nasze aktualne patronaty.