Oto zbiór nigdy wcześniej niepublikowanych opowieści pochodzących z tajnych roczników historii Krain - opowieści o niesławie, w których ukazani są najbardziej nikczemni złoczyńcy tego magicznego świata: Artemis Entreri, Manshoon z Twierdzy Zhentil, Elaith Craulnober i wielu innych. A wszystko to opowiedziane przez waszych ulubionych autorów, wśród których są: Ed Greenwood, R.A. Salvatore, Elaine Cunningham, Troy Denning, Christie Golden i inni.

źródło opisu: [ISA, 2006]

sav | 2010-06-14

Głównie radocha dla kolekcjonerów zakochanych w FR. Dla kogoś szukającego dobrej literatury sam znaczek powinien oznaczać ślepy zaułek.

Fillon | 2011-07-22
Przeczytana: 19 lipca 2011

Niezły zbiór opowiadań jak dla mnie najlepsze; Trzeci Poziom, Mury Północy oraz Wzrok

Oren | 2016-05-14
Dankenvill | 2015-12-20