Realms of Valor
Zapomniane Krainy, opowiadania

W Kronikach Zapomnianych Krain odkryto jedenaście, nigdy nie opublikowanych, opowieści.

Oto przed Wami najwięksi herosi Zapomnianych Krain: Drizzt Do'Urden, Arilyn Księżycowa Klinga, Adon, Elminster z Cienistej Doliny, Jander Sunstar i wielu innych.

źródło opisu: [Wydawnictwo ISA, 2003]

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Dlaczego książki z cyklu Forgotten Realms czyta się TAK szybko? To niesprawiedliwe!
Nie mniej.
Zbiór opowiadań przenosi nas znów w świat fantazji, bohaterów, ludzkich mniej i bardziej emocji. Szalonych przygód i przyjemności. Lektura jest lekka i przyjemna, bardzo wciągająca, opowiadania zróżnicowane. Każdy znajdzie coś dla siebie, ale z pewnością nie zadowoli się wszystkich (u mnie opowiadanie "Rodzinny interes" nie wzbudziło żadnego zachwytu). Nie mniej - to klasyk dla miłośników serii, i z pewnością każdy będzie zadowolony, mogąc poczytać o swoich mniej lub bardziej ulubionych miejscach, bohaterach i czynach....

Jelonia Agnieszka | 2011-05-09

Dałam 4 gwiazdki ze względu na opowiadanie o Elminsterze, który jest jedną z moimch ulubionych postaci Zapomnianych Krain

NonReal | 2016-12-02
MaćQ | 2016-08-30