Gdy Enklawa Cienia powraca po tysiącach lat wygnania na Planie Cieni, cały Faerun może paść ofiarą jej mrocznych knowań. Gdy plemię kenku stawia czoła arcymagowi, który obdarzył ich magią, jednocześnie czyniąc z nich niewolników, z niebios spada śmierć. Gdy rycerz z Cormyru trafia do ruin Tilverton, zaczyna pojmować przerażającą moc arcymagów. Gdy po świecie szaleją faerimmowie, czyniąc...

Gdy po świecie szaleją faerimmowie, czyniąc niewolników zarówno z ludzi, jak i orków, największe potęgi świata muszą zaufać sojusznikowi nie mniej groźnemu od wroga.

Promilekrk | 2016-10-14
Christoferus | 2015-10-13