Realms of the Underdark
Podmrok
Oceansoul

Podmrok. Pod powierzchnią Faerunu leży zupełnie inny świat. Świat drowów, głębinowych gnomów i innych mieszkańców ciemności. Świat miast takich jak Menzoberranzan i Skullport, wojowników i złoczyńców jak Drizzt Do'Urden, Liriel Baenre i wielu innych. Porzuć bezpieczny świat na powierzchni i zanurz się w leżącej pod nim ciemności. Witaj w Krainach Podmroku.

źródło opisu: http://isa.pl/p99-Krainy-Podmroku-00100013.html

źródło okładki: http://isa.pl/p99-Krainy-Podmroku-00100013.html

Buka | 2016-08-03
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki, 2016
Przeczytana: 03 sierpnia 2016

Bardzo przyjemna książka, ale tylko dla fanów gatunku :). Nie omieszkam poszukać w swojej bibliotece innych tytułów z serii "Forgotten Realms".

lobuz09 | 2014-11-30

Świetny świat D&D, dodatkowo po grze Baldur's Gate czytało się przednio :D

Maroo | 2015-11-11
Przeczytana: 2000 rok

Zbiór opowiadań ze świata Forgotten Realms, jedne lepsze, inne gorsze, ale w gruncie rzeczy można przeczytać, tak w przerwie między czymś z wyższej półki.

Morte | 2016-10-29
Na półkach: Przeczytane, Fantasy

Jako ,ze o mrocznych elfach zawsze się fajnie czytało to ta książka mimo ,ze wygląda na rynkowy śmieć była bardzo dobra. Akcja i humor ,polecam

lukchmielus | 2011-04-06

Ciekawa odskocznia od typowego świata tolkienowskiego. Elfy są, ale jakie mroczne.

raven86 | 2017-05-08
usagi | 2017-05-04