Krainy Niesławy

Mark AnthonyElaine Bergstrom Wydawnictwo: ISA Seria: Forgotten Realms fantastyka, fantasy, science fiction
Realms of Infamy
Natalia Łajszczak
ISA
Realms of Infamy
fantastyka, fantasy, science fiction
Natalia Łajszczak
Forgotten Realms

Minęły lata, od czasu, gdy miałem tę książkę w ręku, ale do dziś pamiętam jedno ohydne w swej brutalności opowiadanie o zgwałconej przez człowieka goblince z oderżniętymi dłońmi. Może i pozostałe historie są dobre, chyba nawet tak było, ale obrzydzenie do całej książki nadal we mnie tkwi. Wiem, że to pozycja poświęcona najgorszym z najgorszych, typom spod ciemnej gwiazdy...

Na półkach: , , , ,

//Opinia do przeczytania również na: http://kaginbooks.blogspot.com/2017/01/54-krainy-niesawy-r-salvatore-elaine.html#

Witajcie w Krainach Niesławy! Podążajcie śladami największych nikczemników Zapomnianych Krain, poznajcie ich mroczne sekrety i tajemnicze działania!
Czekają na was między innymi: Artemis Entreri, Manshoon z Twierdzy Zenthil, Elaith Craulnober... Oraz...

Niezły zbiór opowiadań jak dla mnie najlepsze; Trzeci Poziom, Mury Północy oraz Wzrok

Głównie radocha dla kolekcjonerów zakochanych w FR. Dla kogoś szukającego dobrej literatury sam znaczek powinien oznaczać ślepy zaułek.

• Forgotten Realms
  • Fantasy