Sadzawka Blasku: ruiny Myth Drannor

Tłumaczenie: Karolina Post
Seria: Forgotten Realms
Wydawnictwo: ISA
Pool of Radiance

Śmiercionośna sadzawka. Diaboliczna sekta. Przerażający plan. Drakolicz i czarodziejka przejęli kontrolę nad Mythalem, starożytną magią, która niegdyś chroniła spustoszoną przez wojny elfią stolicę. Gdy ruiny Myth Drannor znajdą się już w ich władzy, sekta zamierza stopniowo rozszerzać swoje panowanie na inne miasta - i dusze. Los całego Faerunu znalazł się w rękach czterech niezdecydowanych...

Śmiercionośna sadzawka.
Diaboliczna sekta.
Przerażający plan.

Los całego Faerunu znalazł się w rękach czterech niezdecydowanych bohaterów.

źródło opisu: [Wydawnictwo ISA, 2002]

Fillon | 2011-07-01
Przeczytana: 31 sierpnia 2009

Najgorsza książka jaka powstała na podstawie gry w świecie FR, czytając masz wrażenie, że czytasz solucje, a chyba nie tak być powinno. Odradzam nawet dla miłośników FR.

Marcin | 2010-11-03
Przeczytana: 03 listopada 2010

Spodziewałem się po tej pozycji przeciętności. Książka napisana na podstawie gry komputerowej (mocno przeciętnej), opis z tyłu mało zachęcający ale... Jednak jest to dobra pozycja. Fantasy nie pokroju Wiedźmina czy Conana ale również próbujące dotrzymać poziomu. Każdy fan drużynowych wypraw w podziemia ze świata magii i miecza odnajdzie tutaj relaks. Mnie poczynania drużyny złodziejki, półelfiej czarodziejki, paladyna i łucznika dostarczyły dużej dawki rozrywki, humoru i, miejscami, zachwytu. Dziwi mnie jednak brak niektórych elementów powieści - czyżby bohaterowie nie sypiali ani nie jedli?

Niedzielna Zupa | 2015-01-29
Przeczytana: 2007 rok

Kiedyś kupowałem Neverwinter Nights 2 przez internet i dorzucili mi TO COŚ gratis....
Mój Boże, gdybym mógł to zorganizowałbym wiec, na którym spłonęłyby wszystkie egzemplarze tej książki.

Marcind | 2012-09-19

Kiepska, naprawdę nie warto po nią sięgać. Bodajże na podstawie gry ale pewien na 100% nie jestem

Patryk | 2013-03-17

Książka średnia, zwłaszcza jeśli porówna się ją do innych pozycji ze świata Forgotten Realms.

Lexie | 2012-03-04
Przeczytana: 2011 rok