Golf moja pasja

Wydawnictwo: Edipresse
inne
LubimyCzytać

Zakrzywiony kij, małe piłeczki łatwe do zgubienia, kilka lub kilkanaście dołków, do których trzeba trafić, pokonując kilometry trawnika. Wydaje ci się to trudne i nudne? To znaczy, że golf znasz tylko z teorii, jeszcze w niego nie grałeś, i nie wiesz, ile emocji i atrakcji może zapewnić ci ten sport. Golf nie jest grą tylko dla zawodowców, ludzi majętnych, samotników lub entuzjastów nie...

Golf nie jest grą tylko dla zawodowców, ludzi majętnych, samotników lub entuzjastów nie widzących poza nim świata. Golf to świetny sposób na wspólne - towarzyskie, rodzinne - spędzanie czasu, połączone z podróżami w ciekawe miejsca.
Szukasz odmiany od tradycyjnego wypoczynku? Chcesz spróbować czegoś nowego? Golf, oto odpowiedź.
Autor opowie ci, jak zaraził się bakcylem golfa. I jak do dziś nie może się z niego wyleczyć. Zabierze cię na golfowe wycieczki - nie tylko po polach, ale także po ich okolicach, miastach i zabytkach. Opowie ci o historii golfa, etykiecie, najsławniejszych golfistach.
Czytaj i graj!

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!