Zatrudnianie i zwalnianie pracowników od A do Z

Wydawnictwo: Infor PL
inne
LubimyCzytać

Dobór kadr i zatrudnianie nowych pracowników jest stałym elementem funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa. Jest także kluczem do sukcesu, gdyż od tego zależy, jakim potencjałem dysponuje przedsiębiorstwo i jakie są możliwości jego rozwoju i konkurencyjności na rynku. Proces zatrudniania nowego pracownika jest obwarowany wieloma wymogami formalnoprawnymi. Niniejsze opracowanie ma na celu przedstawienie kolejnych etapów związanych z zatrudnianiem i zwalnianiem pracowników na podstawie umowy o pracę oraz umów terminowych. Krok po kroku dowiedzą się Państwo, jakie procedury i związane z nimi dokumenty towarzyszą nawiązaniu i rozwiązaniu stosunku pracy. Publikacja uwzględnia zmiany wprowadzone w Kodeksie pracy obowiązujące od 22 lutego 2016 r.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!