Kandydat na ojca

Wydawnictwo: Amber
NOBODY'S BABY BUT MINE

Słuchaj serca, bo rozsądek może cię oszukać… „Susan Elizabeth Phillips nigdy nie zawodzi! Każda z jej energetyzujących, lekkich powieści to gwarancja poprawy nastroju”. „NEW YORK TIMES” Jane Darlington od dziecka zapowiadała się na geniusza. I jak każdy mały geniusz była potwornie samotna. Teraz ma trzydzieści cztery lata, oszałamiającą urodę i doktorat z fizyki. I nadal jest sama....

Słuchaj serca, bo rozsądek może cię oszukać…

„NEW YORK TIMES”

Teraz ma trzydzieści cztery lata, oszałamiającą urodę i doktorat z fizyki. I nadal jest sama. Desperacko pragnie dziecka, ale nie chce się z nikim wiązać. I nie chce, żeby jej dziecko miało takie same problemy jak ona. A to znaczy, że tata nie może być zbyt inteligentny... Lucy potrzebuje kogoś niezbyt bystrego, niezbyt wykształconego, za to dobrze zbudowanego. I wybiera idealnie! Przynajmniej tak się jej wydaje…

„Komiczne uczuciowe qui pro quo w powieści o niezbadanych ścieżkach miłości”. „KIRKUS REVIEWS”

SUSAN ELIZABETH PHILLIPS, była aktorka i reżyser, jest jedną z najpopularniejszych autorek współczesnych powieści kobiecych. Jej pełne życia, błyskotliwe, skrzące się humorem powieści zachwycają czytelniczki na całym świecie. Zajmują najwyższe miejsca na listach bestsellerów i zdobywają prestiżowe nagrody.

„Piszę, bo życie jest zbyt krótkie, by czytać przygnębiające powieści”.
Susan Elizabeth Phillips

źródło opisu: http://www.wydawnictwoamber.pl/kategorie/powiesc-o...(?)

źródło okładki: http://www.wydawnictwoamber.pl/kategorie/powiesc-o...»

lila_2603 | 2019-02-18
Przeczytana: 18 lutego 2019

Kocham Panią SEP, ale tutaj czegoś zabrakło, pomijając brakującą część rozdziału i literówki(wyd.Amber wstyd)książka mnie nie porwała, w sumie nie wiem dlaczego, było zabawnie, były słynne dialogi Pani SEP, ale czuje rozczarowanie, może to ta roszczeniowa postawa Jane, a może to, że Cal był za miły, za bardzo wyrozumiały.

arantxa | 2018-12-27

Książka zaczęła się bardzo dobrze (ciekawy pomysł i zabawna treść), ale później niestety się bardzo popsuła. Reszta książki to głównie kłótnie między głównymi bohaterami do tego kłótnie były głupawe jak u niezbyt rozgarniętych dzieci. Bo np. wysypywanie na złość płatków w samochodzie to postępowanie prymitywów, a nie ludzi rzekomo inteligentnych i wykształconych. Co Jane chciała tym osiągnąć? Owszem, było parę zabawnych dialogów oraz wydarzeń, ale czytanie kilkuset stron dla paru takich smaczków to średnia przyjemność.

PS. Opis książki zawiera błąd. Najpierw jest napisane, że główna bohaterka ma na imię Jane, a potem, że Lucy. No więc była to Jane.

zaBOOKowana | 2018-10-16
Przeczytana: 2018 rok

Zabawna, ciepła, oddająca prawdziwość ludzkich relacji. Bardzo szybko i przyjemnie się czytało.

Sscaut | 2018-08-24

Spodziewałam się kolejnej świetnej książki. Bohaterów w których bez wątpienia się zakocham. Dialogów, zawalających z nóg. Bez wątpienia dostałam to wszystko a kolejny tom serii w niczym nie ustępował poprzedniemu.
Jednak za zasłoną śmiechu, zabawnych sytuacji i potyczek słownych bohaterów kryło się coś jeszcze, coś czego nie spodziewałabym się zastać w zwykłym kobiecym romansie.
Mam tutaj na myśli historię rodziców głównego bohatera. Ciężką i pełną przeszkód historię dwójki ludzi, którzy pochodzili z dwóch różnych światów. On miał wszystko, pieniądze, przyjaciół, karierę. Ona mogła mu zaoferować jedynie swoją miłość. To opowieść o trudnej miłości, wyrzeczeniach i ludziach, którzy po czterdziestu latach są w stanie zakochać się w sobie na nowo.
Dziwnie się czułam kiedy jeden rozdział kończyłam niepochamowanym śmiechem natomiast następny sprawiał, że po moich policzkach ciekły łzy. Chyba po prostu muszę się przyzwyczaić, że książki pani Susan Elizabeth Philips nie należą do łatwych,...

Kasia | 2018-08-22
Na półkach: Przeczytane, Legimi
Przeczytana: 22 sierpnia 2018

Świetna komedia romantyczna. Początkowo trudno mi się ją czytało ,ale później "zaczaorowała" mnie i zerwałam noc.

Muniette | 2018-07-06
Przeczytana: 06 lipca 2018

Z książkami Susan Elizabeth Philips jest trochę jak z cukierkami - jak weźmiesz jednego, to nie sposób nie sięgnąć po następnego!

W ,,Kandydacie na ojca" dostajemy prostą historię o banalnym kroju - sztywna pani doktor i pozornie głupi sportowiec. Trochę kłamstwa, trochę seksu i... dziecko. A przecież dopiero początek ich historii!

Lucy78 | 2018-05-06

Bardzo fajna... Zalozylam ze bedzie mila lekka i przyjemna i taka poniekąd byla.
Choc nie zabraklo zlozonosci charakterow...

jol | 2017-10-08

Przezabawna a momentami wzruszająca historia zdesperowanej kobiety, która w życiu zawodowym jest na szczycie a w prywatnym.... u niej takie nie istnieje. Uśmiałam się z do łez, które potrafiły zamienić się w łzy wzruszenia. Polecam tę książkę i już sięgam po następną część.

silwana | 2017-10-01
Przeczytana: 01 października 2017

Rewelacyjna książka. Niby zwykły romans, ale z fantastyczną fabułą i świetnymi bohaterami. Prawie przez całą lekturę uśmiech nie schodził mi z twarzy. Zdecydowanie jest to książka dla wszystkich osób, które lubią romanse z dużą dawką humoru.

Jagoda30 | 2017-09-18
Przeczytana: 16 września 2017

Postanowiłam zrobić sobie dłuższą przerwę od kryminałów i thrillerów, kiedy co noc śniło mi się, ze ktoś mnie goni, napada, chce zabić ;) W takim wypadku pozostała mi literatura obyczajowa i "kobieca"

Po tą książkę sięgnęłam zachęcona pozytywnymi recenzjami i muszę przyznać, ze czytało się nieźle

"Kandydat na ojca" to taki Harlequin "lepszego sortu". Książka jest totalnie odrealniona, a do tego ckliwa i infantylna, ale czy ta się ją zadziwiająco dobrze

Moja wysoka ocena za wątek rodziców Cal`a. Już dawno w literaturze nie spotkałam się z opisem miłości małżeństwa z długim stażem, z pokazaniem, ze po kilkunastu latach, to już nie tylko rozwód i szukanie szczęścia u boku nowego partnera, ale że można uratować małżeństwo, tylko trzeba sobie przypomnieć za co się tą osobę pokochało :)

Książka jest trochę zabawna, odrobinę wzruszająca, nieco skłania do refleksji. Taka w sam raz na długi jesienny wieczór, kiedy potrzebujesz się zrelaksować

Nie jest to pozycja, która na długo...